Як росіянам вдалося вийти з позиційного глухого кута: чому ЗСУ відступають
Для того, щоб Україні змінити ситуацію, необхідно вжити заходів, передбачених у військовому мистецтві та військовій науці, про що генералітет чудово знає, каже Олег Старіков
Противник майже за три роки великої війни виробив механізм виходу з позиційного глухого кута. Вперше це виявилося у Бахмуті, де росіяни відпрацьовували свою нову тактику на зеках. Після цього вони почали застосовувати тактичні прийоми, що дозволило їм вийти з позиційного глухого кута і почати вести маневрену війну. Про це в ексклюзивному інтерв'ю нашому порталу розповів експерт із питань сектору оборони та безпеки Олег Старіков.
Він додає, на превеликий жаль, політична доцільність на порозі третього року повномасштабної війни бере гору над військовою необхідністю.
На думку експерта, одна з ключових проблем полягає в тому, що на ставці Збройних Сил головком та начальник генштабу не є суб'єктом ухвалення рішень. На думку головкому не завжди прислухаються, чого немає у всіх цивілізованих країнах світу, де рішення головкому має таку саму вагу, так і голос верховного головнокомандувача.
Читайте також на порталі "Коментарі" - росіяни ще більше відтіснили ЗСУ у Курській області: оновлена карта.