Головна Новини Суспільство Війна з Росією Як протидіяти російським КАБам на фронті. Названо два шляхи
commentss НОВИНИ Всі новини

Як протидіяти російським КАБам на фронті. Названо два шляхи

Росіяни активно застосовують на фронті керовані авіабомби, від яких потерпають Сили оборони та цивільне населення. Як повідомив в інтерв’ю «Главреду» Сергій Кузан, є кілька способів, щоб протидіяти цим боєприпасам

15 березня 2024, 12:20
Поділіться публікацією:

Військовий експерт Сергій Кузан відзначив, що росіяни випускають КАБи із бомбардувальників Су-34, яких у них дуже багато. Розуміючи, що Сили оборони не можуть жодним чином перешкодити запуску керованих авіабомб, вони активно використовують цю тактику на фронті. А саме: піднімають літаки на максимальну висоту і з них скидають КАБи на позиції українських військових.

Як протидіяти російським КАБам на фронті. Названо два шляхи

КАБ на фронті

Як підкреслив експерт, у цьому випадку Сили оборони можуть протидіяти лише одним способом – знищувати ворожі літаки, використовуючи засоби протиповітряної оборони, такі, як наприклад, ЗРК Patriot і ракети в комплектації JAMD, які мають дальність ураження близько 150 км.

Також, додав Кузан, Україні дуже потрібні літаки F-16, які також допоможуть активно нищити російську авіацію, а отже, і допоможуть припинити практику бомбардування КАБами.

Як тільки Україна отримає ці літаки з відповідними ракетами, підкреслює експерт, вона зможе відкинути авіацію ворога, яка вже не зможе активно використовувати керовані авіабомби.

При цьому, додає Кузан, окупанти розуміють, що Україна отримає американські винищувачі, і використовує час поки їх ще немає в країні для того, щоб максимально завдати ураження Силам оборони із допомогою КАБів.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" розповідав, що на думку військового Юрія Касьянова, щоб протидіяти російським керованим авіабомбам, Україна повинна запустити у виробництво більш потужні ракети Фау-1. За його словами, вони прості і дешеві у виробництві. Він додав, що сконструювати їх можуть навіть на звичайному гуртку із авіамоделювання. При цьому, підкреслив військовий, такі ракети стали б дієвою підтримкою у нищенні ворога.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини