Як можна ефективно "рознести" російські Ка-52 – на що чекає Україна
Завдання Ка-52 - насамперед боротьба із наземними цілями
Британська розвідка повідомила, що війська країни-агресора, які стоять на півдні України, посилилися за рахунок додаткового перекидання на аеродром Бердянська додаткових ударних гелікоптерів. Чому Росія посилюється свою авіацію? Чим відповідає Україна під час контрнаступу? Видання "Коментарі" вирішило проаналізувати ці питання через думки експертів.
Артилерією стали виступати ударні вертольоти РФ, які методом кабрування обстрілювали позиції Сил оборони України
Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко у себе в Телеграм зазначив, що окупанти на півдні України зазнають критичного дефіциту артилерії, а тому змушені застосовувати ударні вертольоти, яким все частіше і частіше доводиться зближуватися з лінією фронту, де не тільки місцями є охоплення ППО України, але також мобільні групи з ПЗРК.
Олександр Коваленко зазначив, у травні російські загарбницькі війська мали рекордну кількість знищеної артилерії – 553 одиниць. За першу половину червня вже втрачено країною-агресором – 373 одиниці.
За його словами, схожа схема працювала на правому березі Херсонської області, коли ЗСУ знищували артилерію РФ у режимі нон-стоп, а логістика не дозволяла компенсувати втрати. Тоді росіяни також активно почали використовувати ударні вертольоти.
Російський вертоліт Ка-52 – досить сучасний, але є момент: його можна збити за допомогою ПЗРК
Військовий експерт Павло Нарожний в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив, що російський гелікоптер Ка-52 – досить сучасний, але є момент: його можна збити за допомогою ПЗРК та сучасних засобів ППО.
Він додав, що завдання Ка-52 – боротьба з наземними цілями насамперед, це знищення живої сили та бронетехніки. Цей вертоліт не зможе воювати проти винищувача, це не є його завданням.
Читайте також на порталі "Коментарі" - чим виявився "мир африканською" – хто виграв від візитів африканських лідерів в Україну та РФ.