Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон запевняє, що війна в Україні може закінчитися до Різдва, тобто до 25 грудня 2025 року. Як пояснює британський політик, для цього необхідно посилити тиск США на Росію.
Борис Джонсон. Фото з відкритих джерел
Борис Джонсон в інтерв’ю GBnews висловив своє розчарування рішенням президента США Дональда Трампа прийняти російського диктатора Володимира Путіна на Алясці та постелити перед ним червону доріжку.
Однак експрем’єр вказав на позитивні кроки Трампа. За його словами, президент США погодився на гарантії безпеки для України. Також британський політик підтримав ідею Трампа щодо нових мит для Індії, яка купує російський газ та нафту.
Крім того, Джонсон вважає, що війна в Україні може закінчитися до кінця цього року. За словами Джонсона, якщо Сполучені Штати не просто погрожуватимуть, а реалізують свої слова та посилять тиск на Росію, то "війна може закінчитися до Різдва".
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Трамп розкрив свій план, як закінчити війну в Україні. За словами президента США, для цього необхідно посадити лідерів країн в одній кімнаті, щоб вони дійшли до угоди.
Також "Коментарі" писали, що Зеленський зробив заяву про обмін територіями.