Головна Новини Суспільство Війна з Росією Війна в цифрах: приголомшливі втрати України з 2022 року
commentss НОВИНИ Всі новини

Війна в цифрах: приголомшливі втрати України з 2022 року

The Washington Post про втрати України у повномасштабній війні

сьогодні, 18:15
Поділіться публікацією:

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Видання The Washington Post підрахувало втрати України за три роки боротьби з агресором. 

Війна в цифрах: приголомшливі втрати України з 2022 року

Ілюстративне фото

“Російська війна в Україні призвела до загибелі десятків тисяч людей, переміщення мільйонів і кардинально змінила ландшафт безпеки в Європі”, — йдеться у повідомленні. 

10,6 млн українців стали переселенцями, за даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН). З них 3,7 млн осіб, які переїхали всередину країни, і 6,9 млн — за кордон, більшість з яких перебуває в Росії, Німеччині та Польщі. Понад 2 мільйони будинків, або близько 10 відсотків житлового фонду України зруйновано. 

1,5 млн українських дітей, яким загрожує довготерміновий психічний розлад через війну, за даними УВКБ ООН.

152,295 осіб — мінімальна кількість загиблих у війні — солдатів і мирних жителів. За даними видання, це майже напевно значне заниження кількості втрат через складність підтвердження загиблих у зоні бойових дій, причому і Росія, і Україна підозрюються в різкому заниженні своїх втрат.

Щонайменше 12 654 мирних жителів в Україні було вбито, згідно з даними, підтвердженими Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні. Однак справжня кількість “імовірно значно більша”, особливо з огляду на майже неможливість підтвердити загибель на територіях, окупованих Росією.

Понад 95 тисяч російських військових загинуло, за даними дослідників російської медіазони та російської служби BBC.

46 000 солдатів втратила Україна, а також “десятки тисяч зниклих безвісти або перебувають у полоні” за словами президента України Володимира Зеленського.

20% — приблизний відсоток території України під контролем Росії. Варто зазначити, що Росія почала захоплення української території з 2014 року — захопивши Крим та частину Донецької та Луганської областей. 

Нагадаємо, що портал “Коментарі” писав, яку угоду вважають в США перспективною для завершення війни. 




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини