Рубрики
МЕНЮ
Моесеенко Валентина
Широкомасштабного зимового наступу, який анонсували як в Києві, так і в Москві, не сталося, пишуть "Коментарі" з посиланням на ВВС. Настав час робити висновки з зимової військової кампанії.
Висновки зимової кампанії на фронтах: Чого чекати навесні
Як зазначає Музика, на фронті відбувається більш-менш одне і те ж кожен тиждень: російська армія атакує майже по всій лінії зіткнення, але не добивається серйозних успіхів. Все, чого їй вдалося досягти за останні тижні — це взяти декілька сіл на північ від Бахмута. У той же час аналітик застеріг від недооцінки російської армії.
Війська РФ застосовують нову наступальну тактику, щоб компенсувати нинішні обмеження боєздатності в світлі тривалих невдач: кидають в бій дрібніші та маневрові загальновійськові з'єднання, ніж ті, які застосовувалися на початку вторгнення, вказує Інститут вивчення війни (ISW).
Поки що ситуація в Україні складається саме так. Зараз обидві сторони накопичують резерви. Україна вводить в дію військову техніку, отриману від західних країн, освоює власне виробництво, готує штурмові частини, формулює нові підрозділи та розробляє плани весняно-літнього наступу.
Росія посилено займається інвентаризацією радянських військових складів, які залишилися їй у спадок, проводить експертизу боєприпасів, які там зберігаються, шукає додаткові джерела постачань озброєння, навчає мобілізованих і також будує плани на теплу пору року.
На порталі "Коментарі" йшлося, про те, що радник голови Офісу Президента України (ОПУ) Михайло Подоляк думає, що російський президент Володимир Путін всіма силами пробує все більш перетворити війну в Україні у затяжний конфлікт.
Як раніше писали "Коментарі", втрати Росії виросли з вересня 2022 року, саме тоді, коли у РФ було оголошено "часткову мобілізацію". За лютий 2023 року російська армія втратила на полі бою в Україні близько 21 470 осіб особового складу.
Читайте також на порталі "Коментарі" — в середині лютого у росіян суттєво зросли втрати й встановили абсолютний рекорд за весь час війни.
Новини