Головна Новини Суспільство Війна з Росією Виготовляють десятками: у ГУР розповіли про сотні накопичених РФ ракет
commentss НОВИНИ Всі новини

Виготовляють десятками: у ГУР розповіли про сотні накопичених РФ ракет

Підприємства ВПК Росії можуть виробляти 40-50 одиниць ракет Х-101 щомісяця

18 листопада 2024, 20:45
Поділіться публікацією:

 Росія станом на 11 листопада 2024 року мала на озброєнні щонайменше 300 крилатих ракет Х-101, які можуть бути використані для завдання ударів по території України. Про це повідомляють джерела видання NV у Силах оборони України.

Виготовляють десятками: у ГУР розповіли про сотні накопичених РФ ракет

Ракетний удар РФ по Україні (фото з відкритих джерел)

Частину цих ракет країна-агресор уже застосувала під час останніх масованих обстрілів. Водночас експерти вважають, що Росія здатна продовжувати виробництво цих ракет у значних обсягах.

Як зазначив у коментарі для Каналу 24 речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, оборонно-промисловий комплекс Росії має чималий потенціал для виробництва Х-101.

"За оцінками воєнної розвідки України, підприємства ВПК Росії можуть виробляти 40-50 одиниць таких ракет щомісяця", — заявив Юсов.

За його словами, це дозволяє Росії утримувати на озброєнні значний арсенал ракет повітряного базування, попри використання їх у бойових діях.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що у ГУР показали російські дрони з фанери та з компонентами США та інших країн. На порталі ГУР МО України War&Sanсtions опубліковано компонентну базу чергового російського дрона ― “ґєрбєра”. Держава-агресор росія складає такі багатозадачні БПЛА на заводі у місті єлабуґа.

Апарат “ґєрбєра” може нести бойову частину як камікадзе та проводити радіоелектронну розвідку, зокрема для виявлення позицій ППО та фіксації влучань інших ударних дронів. Цей БПЛА імітує shahed-136/ґерань-2 та масово використовується росією для перевантаження української протиповітряної оборони.
  За рахунок використання простих матеріалів (фанера, пінопласт) “ґєрбєра” в десятки разів дешевша за “шахед/ґєрань”. Утім будова цього дрона містить вже звичний для російської зброї набір компонентів іноземних виробників.

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини