Головна Новини Суспільство Війна з Росією В Україні назвали принципову умову: без цього війна не завершиться
commentss НОВИНИ Всі новини

В Україні назвали принципову умову: без цього війна не завершиться

Віце-прем'єр Ольга Стефанішина зазначила, що завершення війни неможливе без членства України в ЄС та НАТО

26 листопада 2024, 06:44 comments1635
Поділіться публікацією:

Завершення війни неможливе без членства України в Європейському Союзі і НАТО. Як інформує портал "Коментарі", про це заявила віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України – міністр юстиції Ольга Стефанішина.

В Україні назвали принципову умову: без цього війна не завершиться

Ольга Стефанішина. Фото: з відкритих джерел

Чиновниця зазначила, момент для запрошення України до НАТО не був використаний чинною адміністрацією США, і нині Київ концентрується на реалізації плану, обіцяного обраним главою Білого дому Дональдом Трампом.

"Але принципова позиція всіх нас – народу України і президента України – що завершення війни неможливе без членства України в ЄС і НАТО", — підкреслила Ольга Стефанішина.

Читайте також на порталі "Коментарі" — якби Україна почала рух до НАТО в 2008 році, коли, як багато хто вважає, у Києва був найкращий шанс на членство в Альянсі, Росія б розв'язала війну проти неї раніше. Таку думку в інтерв'ю ВВС висловила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Екс-канцлер вважає, що війна в Україні, ймовірно, почалася б не лише раніше, а й була б навіть гіршою, ніж зараз. 

"Ми б побачили військовий конфлікт ще раніше. Мені було абсолютно зрозуміло, що президент Путін не стояв осторонь і не спостерігав би за тим, як Україна вступає до НАТО. І тоді Україна як країна, безумовно, не була б такою підготовленою, як у лютому 2022 року", – заявила Меркель.

Також видання "Коментарі" повідомляло — у Путіна натякнули, що невдовзі може розпочатися війна з НАТО.

Раніше "Коментарі" писали – соціологи поставили українцям питання, коли вони очікують на прийняття України до НАТО – протягом наступних 10 років, через 10-20 років, понад 20 років або "ніколи". У результаті 51% респондентів обрали варіант відповіді "протягом 10 років". В опитуванні 2023 року цей показник був найвищим і сягав майже 70%. Про це свідчать результати опитування, які опублікувала компанія Gallup.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини