Головна Новини Суспільство Війна з Росією В Україні хочуть легалізувати ПВК: що про це думають у ЗСУ
commentss НОВИНИ Всі новини

В Україні хочуть легалізувати ПВК: що про це думають у ЗСУ

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про легалізацію приватних військових компаній

1 травня 2024, 21:05
Поділіться публікацією:

Реєстрація у Раді проєкту закону про узаконення в Україні приватних військових компаній є своєчасною та адекватною ідеєю, вважає заступник командира Третьої штурмової бригади, майор ЗСУ Максим Жорін.

В Україні хочуть легалізувати ПВК: що про це думають у ЗСУ

ПВК можуть з'явитися в Україні. Фото з відкритих джерел

На думку офіцера ЗСУ, легалізація ПВК дозволить ветеранам займатися улюбленою справою після закінчення служби в армії.

"Ідею з узаконенням приватних військових кампаній вважаю адекватною і своєчасною. Це оптимальний шлях для країни, де така кількість ветеранів та досвід війни. Можливість для військових знайти себе після служби в армії, заробляти нормальні гроші та продовжувати займатися напрямком, в якому є професіоналами", — наголосив Максим Жорін.

При цьому військовослужбовець зауважив, що необхідно враховувати один вкрай важливий момент — у чиї руки попаде цей інструмент, щоби з хороших можливостей для ветеранів ідея зі створенням ПВК не перетворилася на політичну чи кримінальну історію.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що українській армії складно стримувати наступ російських окупантів через брак артилерійських снарядів та броньованої техніки, заявив заступник командира Третьої штурмової бригади, майор ЗСУ Максим Жорін. "Головна проблема на сьогоднішній день — нестача не самої зброї, а снарядів. У першу чергу, не вистачає боєприпасів до артилерійських систем. Через нестачу снарядів спочатку росіяни криють артилерією наші позиції, а потім ворожа піхота має можливість до них підійти", — розповів він.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що перед призначенням на високі пости російських чиновників необхідно перевіряти на сексуальну орієнтацію, заявив депутат Держдуми РФ Олександр Хінштейн. "Я не бачу в такій перевірці нічого ганебного і поганого. Захист традиційних сімейних цінностей — один із постулатів державної політики. До людей, які здійснюють державну політику, необхідно підходити особливо прискіпливо", — сказав Олександр Хінштейн.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини