Головна Новини Суспільство Війна з Росією Українці повертаються на окуповані території: в Раді розповіли про нюанси
commentss НОВИНИ Всі новини

Українці повертаються на окуповані території: в Раді розповіли про нюанси

Більшість із тих, хто повертається на окуповані території, саме жінки

сьогодні, 07:50 comments1875
Поділіться публікацією:

Наразі реальної офіційної статистики щодо кількості українців, які повертаються на тимчасово окуповані території, наразі ніхто ніде не знайде. Як інформує портал "Коментарі", про це в ефірі каналу "Новини.Live" повідомив народний депутат Руслан Горбенко.

Українці повертаються на окуповані території: в Раді розповіли про нюанси

Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел

Пардаментар зазначив, що в основному українці повертаються на ТОТ через загрозу націоналізації їхнього майна Росією, таку причину озвучили під час наради з представниками Офісу президента.

"Без отримання папірця з двуглавим орлом вони не зможуть зареєструвати свою власність. Тому перша причина – врятувати своє майно", — зазначив політик.

При цьому депутат зазначив, що заїжджають виключно жінки, при цьому підкреслив, що статистики навіть в Офісі президента не надали, тому що "її просто немає".  

"Але ті випадки, коли чоловіки повертаються, теж дали такі приклади, що їх затримують, і саджають на зомбі-карантин, а потім… змушують воювати", — розповів Горбенко.

Читайте також на порталі "Коментарі" — сотні людей відмовляються евакуюватися з Курахового та Часів Яра, чекаючи на окупацію.

Також видання "Коментарі" повідомляло – частина українців справді повертаються на окуповані території. Переважно це люди старшого віку та переважно жінки, які під час гарячої фази війни виїхали на безпечну територію в Україні чи на Захід, але потім вирішили повернутися. Про це пише Spiegel.

Автори матеріалу відзначають, що багато хто з цих людей, хочуть продати власну вцілілу нерухомість. Навесні Росія почала надавати псевдозаконний вигляд експропріації українського майна на окупованих територіях. Власникам було надано короткий період, щоб вони або знову фізично почали користуватися своїм майном, або продали його. Інакше будинки та квартири "націоналізують".




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини