Головна Новини Суспільство Війна з Росією Україна «виносить» логістику та енергетику РФ: до чого це може призвести
commentss НОВИНИ Всі новини

Україна «виносить» логістику та енергетику РФ: до чого це може призвести

Незабаром перед Україною знову постає питання: чому Кримський міст ще стоїть

1 червня 2026, 10:23
Поділіться публікацією:

Незважаючи на те, що в Кремлі вдають, що РФ не страждає від ударів по логістиці та енергетиці, все ж таки з економікою країни-агресора все більше відбувається щось недобре. Що можна сказати про удари логістики та енергетики РФ? Видання "Коментарі" розбиралося у цій темі, зібравши думки експертів.

Україна «виносить» логістику та енергетику РФ: до чого це може призвести

Удари по логістиці Росії. Фото: з відкритих джерел

Постачання з Криму вже під великим питанням

Співзасновник Аналітичної мережі "Research Solutions" Ігор Тишкевич зазначив, по всій Росії налічується 2,6-2,7 млн вантажних автомобілів та автоцистерн різного типу, вантажопідйомністю більше 2,5 тонн. Додамо сюди, нехай мільйон військових вантажівок та спеціальної техніки. За 18 місяців Україна знищила понад 36 тисяч одиниць вантажного транспорту. Переважно на окупованій частині. Тобто транспорт, який використовувався для постачання як окупаційного режиму, так і російських військових.

"Тепер дивимось. 3,6 млн — це по всій території РФ. І якщо навіть припустити, що на окупованій території сконцентровано 10% автотранспорту (360 тисяч), то Україна вже винесла 10%. Насправді частка вантажних автомобілів у прикордонних областях Росії та на окупованих територіях України менша. Як мінімум у 2 рази. І ось на цьому починається найцікавіше", – зазначив експерт.

За його словами, "винесення" 20% вантажівок і порушення логістики. Якщо врахувати, що останні тижні Україна цілеспрямовано виносить АЗС та автоцистерни трасою Маріуполь-Джанкою, то стає взагалі цікаво. У тебе може залишитися вантажівка, а ось проблеми з паливом не дадуть далеко.

"Постачання з Криму? Тож давайте згадаємо – кілька місяців тому Україна полювала за поромами у Керченській протоці. І зараз працюючих залишилося 0. За літерами – жодного залізничного порома. Керченський міст? Поки що працює, але з обмеженнями за кількістю вагонів у залізничному складі. Тобто "постачання через Крим" також не варіант. Додамо, що з квітня 2026 року добре горять нафтобази на півострові", – зазначив експерт.

Він наголошує, значить, незабаром перед Україною знову постає питання: чому Кримський міст ще стоїть. І, як тільки його гримнуть, почнеться найцікавіше з російською логістикою.

Так далеко навіть гітлерівська Німеччина не бомбила

Політичний експерт Віктор Таран зазначив, справді час підбити перші підсумки того, що відбулося у травні на енергетичному фронті війни. 

"Сукупна потужність НПЗ, які у травні повністю або частково зупинили роботу завдяки "далекобійним санкціям" перевищує 83 мільйони тонн на рік.  Це чверть усіх нафтопереробних потужностей Росії. Ці заводи виробляли понад 30 відсотків усього бензину і 25 відсотків дизельного пального в країні. Подумайте про це на секунду. Чверть нафтопереробки ядерної держави виведена з ладу безпілотниками. Стоять Москва, Рязань, Перм, Кіріші. Туапсе лежить безстроково. Зупинялися у травні Приморськ та Ярославль", – зазначив експерт.

Він наголосив, тільки Рязанський завод переробляючи 13 мільйонів тонн нафти на рік давав 5 % переробки Росії і забезпечував армію окупантів дизелем.

"Цифри по всьому року ще красномовніші. З січня по травень українські дрони вивели з ладу переробку 700 тисяч барелів на добу на 16 заводах. Це удвічі більше об’єктів, ніж за той самий період минулого року. А ще був удар по Саратовському НПЗ. А це понад тисячу кілометрів. І це рекордна глибина удару по нафтовій інфраструктурі за всю війну.  Але важливіша не відстань, а що саме там горіло. Найважчих пошкоджень зазнала технологічна установка первинної переробки сирої нафти ЕЛОУ-АВТ-6.  Пошкодження цього вузла фактично паралізує весь завод. Бо без первинної переробки решта установок не мають чого переробляти. Пожежу зафіксували супутникові системи моніторингу FIRMS від NASA, а прильоти були зафіксовані одразу на п’яти локаціях підприємства", – зазначив Віктор Таран.

Він продовжує, тож за весну темп ударів подвоївся, а географія розширилась. 30 травня в порту Таганрогу горіли танкер і резервуари з пальним, була пошкоджена вся причальна інфраструктура. 

"Стратегічний висновок простий. Росія будувала свою зимову кампанію на тому, що може безкарно бити по цивільній інфраструктурі, поки її власний тил залишається недоторканним. Цього тилу більше не існує. Війна прийшла і крокує по росії на відстань понад 1000 км. Так далеко навіть гітлерівська Німеччина не бомбила", – резюмував експерт.

Читайте на порталі "Коментарі" — Кремль знову висунув ультиматум для мирної угоди: що в ООН РФ зажадала від України.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини