Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Російська інформаційна кампанія навколо ракет “Кедр” або “Орєшнік”, яку Кремль використав для удару по Дніпру, є елементом психологічної операції. Її мета — чинити тиск не стільки на Україну, скільки на Захід. Тим часом для України головною загрозою залишаються комбіновані повітряні атаки, хоча вони не приносять бажаного Кремлем результату, відзначив в ефірі Freedom військовий експерт і керівник проектів з безпеки Центру глобалістики “Стратегія XXI” Павло Лакійчук.
Ракетний удар
Експерт підкреслив, що реальна небезпека для України полягає не в “чудо-зброї”, а в регулярних масованих комбінованих атаках, які Росія здійснює за допомогою тактичних і крилатих ракет, а також дронів-камікадзе типу "Шахед".
Він наголосив, що ефективність таких ударів поступово зменшується завдяки роботі української протиповітряної оборони, а також заходам захисту енергетичної інфраструктури, яка є основною метою атак.
За словами Лакійчука, російська тактика комбінованих ударів уже досягла свого піку. Це синхронізовані атаки, які включають дрони, крилаті й балістичні ракети, що запускаються за єдиним планом із метою максимального ураження.
При цьому, на його думку, відсутність світла в оселях українців 6-8 годин протягом доби є не тим результатом, на який очікував кремлівський диктатор Володимир Путін.
Лакійчук вважає, що заяви Кремля про удари по транспортній інфраструктурі України адресовані також країнам глобального Півдня, а саме Африці та Азії, яким Україна постачає продовольство.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Путіна піймали на брехні про його "Орєшнік".
Новини