Головна Новини Суспільство Війна з Росією У ЗСУ розповіли, хто має відповідати за "прильоти" по полігонах
commentss НОВИНИ Всі новини

У ЗСУ розповіли, хто має відповідати за "прильоти" по полігонах

Росіяни атакували полігон неподалік від Сумської області

21 травня 2025, 22:22
Поділіться публікацією:

Більшість випадків з ворожими "прильотами" по полігонах під час навчань українських військових – це наслідки халатного відношення керівництва цих навчань та байдуже ставлення офіцерів до навчального процесу, заявив заступник командира Третьої штурмової бригади підполковник Максим Жорін.

У ЗСУ розповіли, хто має відповідати за "прильоти" по полігонах

РФ завдала удару по полігону. Фото з відкритих джерел

А також, відзначив він, відсутність досвідчених інструкторів, що є проблемою, яку ніхто навіть не починав вирішувати.

"У результаті маємо дуже високу ціну за халатність, якої можна було уникнути", — зазначив Максим Жорін.

За словами офіцера ЗСУ, всі трагічні випадки мають бути реально розслідувані, а винуваті — притягнуті до реальних покарань.

"Результати розслідувань мають бути озвучені публічно. "Жорстких правових оцінок" тут замало, бо це життя людей", — додав він.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що перемир’я в Україні не буде, тому що Кремль не зацікавлений в ньому та досі вимагає капітуляції Києва, а президент США не виявляє жодного бажання запроваджувати санкції проти Росії, щоб змусити Москву до миру, пише редактор порталу Politico Джеймі Деттмер. "Путін уявляє себе новим Петром Першим. У нього навіть є бронзова статуя царя 18 століття в залі Кабінету міністрів. Путін, ймовірно, вважає, що не лише тривалі бойові дії допоможуть йому досягти більшості своїх реваншистських військових цілей в Україні, але й нескінченні переговори, які послаблюють бажання президента США Дональда Трампа домагатися мирної угоди", – пише він.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що за останні роки китайські інвестори скорочують інвестиції в РФ через скепсис до перспектив російського ринку та боязнь санкцій, йдеться у звіті Інституту економік країн, що розвиваються, Банку Фінляндії (BOFIT). У звіті зазначається, що війна в Україні та санкції проти Росії призвели до зростання залежності російської економіки від китайської. Економічне партнерство Москви і Пекіна міцне як ніколи. Для Росії Китай став найбільшим торговельним партнером — на нього припадає більше третини всієї російської зовнішньої торгівлі.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини