Головна Новини Суспільство Війна з Росією У ЗСУ пояснили причину масової роздачі повісток
commentss НОВИНИ Всі новини

У ЗСУ пояснили причину масової роздачі повісток

Військовозобов'язані повинні інформувати центри комплектування про народження дітей, зміну місця проживання та адреси

10 лютого 2023, 10:20 comments9157
Поділіться публікацією:

В Україні продовжується мобілізація, все частіше в інтернеті можна побачити кадри, як військовозобов'язаним українцям видають повістки у людних місцях. Пожвавлення з роздачею повісток пов'язані з формуванням резерву, необхідністю поставити якомога більше чоловіків чи оновити дані про них. Як передає портал "Коментарі", про це "Переяслав Сіті" розповів заступник начальника першого відділу Бориспільського районного Територіального центру комплектування (ТЦК) та соцпідтримки Олександр Бузницький.

У ЗСУ пояснили причину масової роздачі повісток

Повістки. Фото: із відкритих джерел

Військовий наголосив, що від дня оголошення мобілізації громадяни України зобов'язані добровільно з'явитися до ТЦК для уточнення облікових даних. Але багато хто цього не робить, що ускладнює мобілізацію.

Бузницький зазначив, що військовозобов'язані повинні повідомляти про будь-які зміни сімейного стану, стан здоров'я, адресу місця проживання (перебування), освіту або місце роботи органам, де вони перебувають на обліку.

Військком заявив, що якби громадяни дотримувалися закону, то масової роздачі повісток можна було б уникнути.

Варто зазначити, 7 лютого 2023 року Верховна Рада продовжила на 90 днів дію воєнного стану та мобілізації.

Напередодні Кабмін затвердив новий порядок бронювання військовозобов'язаних працівників від мобілізації. Підприємство може забронювати до 50% працівників.

Читайте на порталі "Коментарі" — ISW: Кремль намагається приховати масштабні втрати техніки на війні.

Також видання "Коментарі" повідомляло – президент Франції Макрон не відкидає постачання Україні винищувачів – назвав терміни.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!

ККК

13 лютого 2023, 07:04

Олег, Жаль, что пидорас сбежал. Этот био мусор нужно на минные поля кидать, чтоб хоть какая польза была.

Олег

12 лютого 2023, 22:51

А я втік за кордон. І моєму небажанню здихати за Україну є дві причини. Перша: в випадку моєї смерті чи мого полону чи перебуванню в лікарні мій хлопець не отримає ні виплат, ні інформації щодо того, де я, ні права розпоряджатися моїм тілом посмертно, ні моєї спадщини, бо в нас в Україні немає легалізованих громадянських партнерств чи одностатевих шлюбів. Друга: я не хочу залишатися інвалідом без рук-без ніг, і не мати можливість навіть задницю собі витерти, і в випадку моєї інвалідності внаслідок війни хотів би, щоб до мене застосували евтаназію. Але проблема в тому, що в Україні цього теж немає, на жаль. Маємо: я не боюся вмерти за Україну, яка дає мені право легалізувати стосунки з моїм хлопцем і добровільно піти з життя, якщо я залишуся без частин тіла. Але вмирати чи ставати інвалідом за державу, яка відмовляє мені в елементарному - праві на смерть та праві на оформлення стосунків, я не буду.

ККК

12 лютого 2023, 10:08

Родина, Чому не державною мовою?! Надо полагать ты свой высер из окопа пишешь?!

Родина

11 лютого 2023, 18:26

Нелох, К тебе сепар уже выехали. Бубочка-это у тебя на языке падаль, а у нас в стране есть законно избранный Президент. Родину нужно защищать!

Нелох

11 лютого 2023, 17:34

Та вы шо? Это же происки путина. Наш бубочка-пианист, заявил будучи на встрече с европейцами что ; Мы не можем показывать пример, как Россия- "загонять кого-то палками" на войну. Мы не такое государство. Потому что это парадокс. Мы воюем за европейские ценности и хотим быть членом Европейского Союза. Привел дословно. Так что все эти видео с повестками от слуг путина. Все повесточники это переодетые шпионы путина. Вот и Данилов вам это подтвердит.

Євген

11 лютого 2023, 14:40

Це війна. Це не путєна треба захищати з його накраденим. І не заради наших багатіїв. Тобто, ТРЕБА. Слава Україні!

Сашко

10 лютого 2023, 15:21

Та брешети ви як завжди.нуби.

Саньок

10 лютого 2023, 14:13

та говорыть прямо вже! маныпулятори! 1 - мужчина це раб, і за його податки ми його і відправимо на фронт, бо він - ніщо і ніхто! його життя нічого не варте! 2 - мужчина винен вже тим що родився мужчиною! він апріорі злочиненць! і повинен бути в заперті - тому ми я границі закрили! 3 - мужчина нижче жынки, а жынка - священна корова 4 - закони пишемо які хочемо 5 - мужчин визнали воєннозобовязаннми лише по наявності у них члена! тобто та прямо і пишіть, - "нам плювати на статтю 24 Конституції України!!!!" 6 - ви, мужики, мясо, призначені на смерть та каліцтво! для цього ви і родились!, а баби - їм все можна! у них індульгенція - бо в них немає члена... ой, бо в них є пі_зда, - а чого добився ти? 7 - ой, ні - лишень самоназначені мужчини не підуть помирати - депутати та їх синочки! ті, хто пригріли свої жирні жопи на злачних місцях біля кормушки!

Саньок

10 лютого 2023, 14:11

та говорыть прямо вже! маныпулятори! 1 - мужчина це раб, і за його податки ми його і відправимо на фронт, бо він - ніщо і ніхто! його життя нічого не варте! 2 - мужчина винен вже тим що родився мужчиною! він апріорі злочиненць! і повинен бути в заперті - тому ми я границі закрили! 3 - мужчина нижче жынки, а жынка - священна корова 4 - закони пишемо які хочемо 5 - мужчин визнали воєннозобовязаннми лише по наявності у них члена! тобто та прямо і пишіть, - "нам плювати на статтю 24 Конституції України!!!!" 6 - ви, мужики, мясо, призначені на смерть та каліцтво! для цього ви і родились!, а баби - їм все можна! у них індульгенція - бо в них немає члена... ой, бо в них є пі_зда, - а чого добився ти? 7 - ой, ні - лишень самоназначені мужчини не підуть помирати - депутати та їх синочки! ті, хто пригріли свої жирні жопи на злачних місцях біля кормушки!

Саньок

10 лютого 2023, 14:10

та говорыть прямо вже! маныпулятори! 1 - мужчина це раб, і за його податки ми його і відправимо на фронт, бо він - ніщо і ніхто! його життя нічого не варте! 2 - мужчина винен вже тим що родився мужчиною! він апріорі злочиненць! і повинен бути в заперті - тому ми я границі закрили! 3 - мужчина нижче жынки, а жынка - священна корова 4 - закони пишемо які хочемо 5 - мужчин визнали воєннозобовязаннми лише по наявності у них члена! тобто та прямо і пишіть, - "нам плювати на статтю 24 Конституції України!!!!" 6 - ви, мужики, мясо, призначені на смерть та каліцтво! для цього ви і родились!, а баби - їм все можна! у них індульгенція - бо в них немає члена... ой, бо в них є пі_зда, - а чого добився ти? 7 - ой, ні - лишень самоназначені мужчини не підуть помирати - депутати та їх синочки! ті, хто пригріли свої жирні жопи на злачних місцях біля кормушки!

Лошадка

10 лютого 2023, 13:34

Пущай йдуть на/уй зі своїми повістками.

Нонайм

10 лютого 2023, 12:50

Спершу узаконьте це, і введіть війсковий стан як треба, щоб постдраждалі після війни мали законі підстави очікувати відшкодування, а то вже вкрай задовбали, всі вам винні а ви нічого. Беріть відповідальність за свої закони а не прекривайтеся за кабміном як за дівкою. Кабмін нічого не може постановляти, або може але тільки для своїх співробітників. Так що харе лити муть в уші. А ще питання а що там за свічка на Майдані стоїть, начебто не русська, а коли це цінності ізраїля стали нашими, А??? Ай пропаганда телебачення схоже не працює, да хлопці?


Новини