Головна Новини Суспільство Війна з Росією У Зеленського після слів Трампа сказали, коли насправді слід чекати добрих новин
commentss НОВИНИ Всі новини

У Зеленського після слів Трампа сказали, коли насправді слід чекати добрих новин

Подоляк радить спокійно реагувати на анонси Трампа

сьогодні, 18:07
Поділіться публікацією:

Президент США Дональд Трамп натякнув, що у найближчі дні можуть з'явитися "позитивні новини" щодо війни між Росією та Україною. На цю заяву відреагував радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. При цьому він закликав з обережністю ставитися до подібних заяв.

У Зеленського після слів Трампа сказали, коли насправді слід чекати добрих новин

Михайло Подоляк

"Маємо спокійніше реагувати на повідомлення про "хороші новини", адже наші партнери постійно роблять такі анонси. Треба дочекатися фактичної реалізації того, про що говорить президент України. Він глибоко розуміє, що йдеться про надзвичайно складні процеси, зокрема – про переговори", – підкреслив Подоляк.

При цьому радник голови Офісу Президента підкреслив, що дійсно позитивні новини для України можна визначити за чотирма основними критеріями. Перший, це повне та тривале припинення вогню, яке триватиме не день-два для російської пропаганди, а як мінімум 30 днів і більше.

Другий – міжнародний моніторинг та документування порушень. У разі повторного порушення домовленостей Росією, як це сталося у 2014 році, це має бути офіційно зафіксовано.

Третій, каже Подоляк, це гарантії безпеки для України. І четвертий критерій, визнання міжнародної суб'єктності України у глобальних процесах.

Окрім того, Подоляк також згадав про нещодавнє судове рішення щодо катастрофи рейсу MH17.

"Якби ще у 2014 чи 2015 році було офіційно визнано, що Росія збила пасажирський літак, унаслідок чого загинули 298 людей – громадяни європейських країн, Малайзії, Австралії, – це могло б стати запобіжником від війни", – наголосив Михайло Подоляк.

Він також зауважив, що сам факт переговорів ще не означає реальних змін. Якщо прагнути миру через примус Росії, зокрема шляхом посилення військової підтримки України, підвищення витратності війни для Москви, обмеження експорту сировини та фінансових можливостей, це може наблизити завершення конфлікту.

"Якщо просто говорити, що "завтра щось буде добре", це ж не обов'язково, м'яко кажучи, буде добре", — додав радник голови ОП.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що розуміє Трамп під "добрими новинами" щодо війни.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини