Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
Війна переходить у зимовий період, але не однаково для наших військ та окупантів. Такої думки заступник командира Третьої штурмової бригади майор Максим Жорін.
Максим Жорін. Фото з відкритих джерел
"Для піхотинця воювати взимку — це найбільший жах. Окрім того, що динаміка боїв надзвичайно висока, тебе постійно намагаються вбити, ще й погодні умови треба якось пережити.
В цю зиму ми входимо не в найкращому положенні. Було би трохи легше, якби ми заздалегідь займались інженерно-фортифікаційними спорудами, проте сьогодні в більшості український піхотинець сам змушений створювати у себе під ногами ці фортифікаційні споруди", — зазначає майор.
Він підкреслює, що все це військові мають робити під обстрілами, штурмами, натиском ворога, а скоро – і в мороз.
"А про зручні й тактично вигідні позиції можна навіть не згадувати", – додає Жорін.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв:
На одному з напрямків окупанти готуються до похолодання: що роблять
Російські війська 2 і 3 листопада продовжували обмежені наступальні дії на північний схід від міста Харкова поблизу Вовчанська та Гатища (на північний захід від Вовчанська), але не просунулися. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Інституту вивчення війни (ISW).
Речник української бригади, яка діє на харківському напрямку, заявив, що російські сили користуються погіршенням погоди для наступу, проводять невеликі піхотні штурми та зміцнюють позиції на північ від Харківської області перед початком холодної пори року, особливо на північ від міста Харкова біля Липців, де земля почала промерзати.
Володимир Дегтярьов повідомив, що російські сили використовували цивільну техніку замість бронетехніки під час останніх штурмів і що українські сили готують протитанкові укріплення на випадок, якщо росія накопичить сили та засоби для майбутніх наступальних операцій на півночі Харківської області.
Новини