Головна Новини Суспільство Війна з Росією У Росії вдруге за тиждень палає склад «Шахедів»: що відомо
commentss НОВИНИ Всі новини

У Росії вдруге за тиждень палає склад «Шахедів»: що відомо

СБУ вдруге за тиждень завдала удару далекобійними дронами по складу «Шахедів» у Татарстані, знищивши запаси дронів і комплектуючих для них

12 серпня 2025, 18:46
Поділіться публікацією:

Служба безпеки України вдруге за тиждень завдала удару по логістичному хабу в Татарстані, де зберігалися іранські дрони-камікадзе "Шахед" та іноземні комплектуючі для їхнього виробництва. Далекобійні безпілотники Центру спеціальних операцій "А" пролетіли понад 1300 кілометрів та вразили склад у населеному пункті Кзил-Юл.

У Росії вдруге за тиждень палає склад «Шахедів»: що відомо

СБУ знищили склад шахедів у Росіі

За даними СБУ, внаслідок атаки у приміщеннях об’єкта зафіксовані осередки займання, що підтверджується відеозаписами місцевих жителів. Цей об’єкт був важливим елементом логістики для забезпечення російської армії дронами "Шахед" і їхніми запчастинами.

Повторний удар став частиною масштабної серії спецоперацій СБУ, спрямованих на зниження спроможностей росії здійснювати "шахедний" терор по території України. Служба безпеки наголошує, що подібні операції по знищенню підприємств та складів, які забезпечують роботу військової машини рф, триватимуть і надалі.

Це вже друга атака українських далекобійних дронів на даний об’єкт — перше ураження відбулося 9 серпня, коли удар по складу суттєво пошкодив його інфраструктуру.

Нагадуємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв про те, що Сили оборони України продовжують активно стримувати наступ російських військ на Добропільському та Покровському напрямках, де ситуація залишається напруженою та змінюється щогодини. На Покровському напрямку противник зосередив угруповання чисельністю понад 110 тисяч військових, намагаючись прорватися в глибину української оборони.
Попри значні втрати, окупанти діють зухвало, використовуючи диверсійні та малі піхотні групи, які намагаються просочитися крізь наші позиції. Декілька таких груп, обійшовши передові рубежі, спробували просунутися в напрямку населеного пункту Золотий Колодязь, а також потай проникли у Веселе, Вільне, Рубіжне та Кучерів Яр, використовуючи особливості місцевого рельєфу. Частину з них уже ліквідовано, інші — в процесі знищення.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://t.me/SBUkr/15538

Новини