Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Інформаційний простір наповнюється заявами про можливі мирні переговори. Насправді ніякого узгодженого плану миру не існує і його не може бути без участі України та Європи. Як передає портал "Коментарі", про це йдеться у повідомленні у Telegram керівника Центру протидії дезінформації РНБО Андрія Коваленка.
Прапор України. Фото: із відкритих джерел
Спікер заявив, що інформаційний простір знову наповнюється різними сценаріями та заявами про можливі мирні переговори. Однак поки що це лише інформаційне промацування позицій, вигідне Росії, оскільки вона може вкидати будь-які тези без реальних домовленостей.
За його словами, жодного напрацьованого чи узгодженого плану не існує. Росії вигідно нав'язати власні наративи та видати це за якийсь узгоджений план, проте це брехня.
Коваленко зазначає, що без України жодного плану бути не може, як і без Європи. Він також зазначає, що росіяни давно ведуть інформаційну кампанію, намагаючись нав'язати думку, що переговори про завершення війни вестимуться виключно зі Сполученими Штатами.
Також видання "Коментарі" повідомляло – президент Франції Еммануель Макрон організував екстрену зустріч із лідерами ЄС після оголошення США про початок переговорів із Росією щодо припинення війни в Україні без участі Європи та Києва. Однак, незважаючи на тривалі дискусії, європейські лідери не змогли досягти консенсусу щодо ключових питань, зокрема щодо відправлення військ в Україну та гарантій безпеки. Як передає портал "Коментарі", про це пише рейтингове видання Politico.
Новини