У Покровську бути вже нестерпно: на який крок вирішила піти влада

У Покровську, через постійні обстріли РФ, припинять постачання газу до будинків

Через постійні російські обстріли в Покровську припинили газопостачання будинків. Абонентам радять перекрити газові крани на газових приладах. Як передає портал "Коментарі", про це йдеться у повідомленні, яке оприлюднив "ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ".

За інформацією облгазу, газопостачання до Покровська буде припинено у четвер, 12 грудня. Причина – значні пошкодження газопроводу через постійні російські обстріли. Це призвело до того, що поки що неможлива ліквідація наслідків цих обстрілів.

"Протягом останніх місяців фахівці АТ "ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ", незважаючи на обстріли, робили все можливе, щоб жителі Покровська отримували природний газ та могли користуватися його благами", - йдеться у повідомленні.

В облгазі порадили споживачам перекрити газові крани на газових приладах та на газопроводі до приладів. Абонентам приватного сектору радять перекрити запірний пристрій на газопроводі-вводі до будинку.

Читайте також на порталі "Коментарі" - у Торецьку Донецької області точаться запеклі бої між українськими захисниками та російськими окупаційними військами. На сьогоднішній день не можна стверджувати, що ЗСУ вийшли з міста. Як передає портал "Коментарі", про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону розповіла речник ТУВ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова.

Також видання "Коментарі" повідомляло - російське командування продумує всі варіанти захоплення Покровська, наступ на які стримують українські війська. Тим часом втрата Покровська може призвести до того, що фронт посиплеться і росіяни прорвуться до Дніпропетровської області. Таку думку у себе в Telegram висловив український військовий командир взводу 24ОШБ "Айдар" Станіслав "Осман" Бунятов.