Головна Новини Суспільство Війна з Росією У Литві дали пряму відповідь: у що виллються сумніви про те, чий Крим
commentss НОВИНИ Всі новини

У Литві дали пряму відповідь: у що виллються сумніви про те, чий Крим

На думку глави МЗС Литви Будриса, розмови про належність Криму можуть показати поганий приклад іншим

сьогодні, 13:03
Поділіться публікацією:

Полеміки про належність Криму просто не може бути. Найменші сумніви щодо належності півострова відкриють портал у пекло. Про це заявив міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс.

У Литві дали пряму відповідь: у що виллються сумніви про те, чий Крим

Крим. Фото: із відкритих джерел

Міністр наголосив, що окупація та подальша анексія Криму російськими загарбниками, які суперечать міжнародному праву, повністю виходять за межі. Глава МЗС Литви наголосив, що з погляду міжнародного права Крим є невід'ємною частиною України і дискусій про це не може бути.

На думку Будріса, розмови про належність Криму можуть стати небезпечним кейсом, яким обов'язково скористаються інші країни. Це буде як сигнал усім тим, хто виношує ідею блискавичних конфліктів та воїн, що, окупуючи територію та утримуючи її протягом кількох років, можна претендувати на неї.

"Ставлячи під сумнів принципи міжнародного права, питання належності Криму, ми відкриваємо пекло, з якого вилізуть такі риси, яких назад не заженеш", — сказав міністр.

Кястутіс Будріс додав, що Литва ніколи не погодиться з порушеннями міжнародного права — "ґвалтувати державу, забирати територію, говорити, що все добре, ви стали меншими, це шлях у пекло".

Читайте також на порталі "Коментарі" — президент США Дональд Трамп під час спілкування з представниками мас-медіа в Овальному кабінеті відмовився дати виразну відповідь, чи він підтримує ідею включення до мирної угоди пункту про визнання Україною російського контролю над Кримом. Але не став заперечувати, що цей пункт все ж таки обговорюється і він так чи інакше буде в угоді.

Глава Білого дому, відповідаючи на запитання репортів щодо можливої мирної угоди між Росією та Україною, уникнув прямої відповіді на питання щодо статусу Криму. Зокрема, він не сказав, чи має Київ визнати суверенітет Росії над півостровом, який Москва анексувала у 2014 році.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини