Головна Новини Суспільство Війна з Росією У британській розвідці розповіли, чи справді Путін має намір затягнути війну проти України
commentss НОВИНИ Всі новини

У британській розвідці розповіли, чи справді Путін має намір затягнути війну проти України

РФ шукає способи заткнути дірки у бюджеті для тривалої війни

5 квітня 2023, 10:10 comments2968
Поділіться публікацією:

Російські чиновники шукають способи перекрити "діри", що утворилися в бюджеті, щоб виконати наказ російського диктатора Путіна налаштуватися на тривалу війну проти України. Як передає видання "Коментарі", про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Великобританії.

У британській розвідці розповіли, чи справді Путін має намір затягнути війну проти України

Володимир Путін. Фото з відкритих джерел

Один із таких способів утримати на плаву російський бюджет — випуск частини суверенного боргу Росії в іноземній валюті. 28 вересня прем'єр-міністр Росії Михайло Мішустін повідомив про таку можливість.

Британські аналітики зазначають, що цей крок майже напевно свідчить, що Росія розраховує на зовнішню фінансову підтримку з боку іноземних держав, які вона вважає "дружньою". Коли це буде зроблено, інвестори з інших країн зможуть купувати суверенний борг Росії і фінансувати деякі майбутні дефіцити російського бюджету. Такі інвестори побічно фінансуватимуть вторгнення Росії до України, зазначає британська розвідка.

Останніми місяцями російські банки були основними суб'єктами, які купували російський державний борг. Однак вони навряд чи зможуть повністю фінансувати очікуваний майбутній дефіцит бюджету

Російські чиновники, ймовірно, розглядають випуск зовнішніх боргових зобов'язань як один із способів заткнути дірки у російських фінансах, оскільки вони планують тривалу війну в Україні, зазначили у Міноборони Великобританії. Однак залишається незрозумілим, чи вдасться Росії втілити ці заходи.

Читайте також на порталі "Коментарі" — 4 квітня НАТО розширився до 31-ї держави. 31-м членом Альянсу стала Фінляндія. У Росії реагують на це традиційно негативно, але при цьому дещо мляво з огляду на те, що спільний з НАТО кордон тепер складе близько 1300 км. Про що говорить, як розширення Альянсу, так і нездатність РФ щось протиставити цьому? Як події можуть розвиватися далі, зокрема, в ракурсі євроатлантичної інтеграції України? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.

Також видання "Коментарі" повідомляло – у Британії заявили, що Фінляндія стане уроком для Путіна.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини