У британській розвідці описали тактику боїв за дельту Дніпра
Як ЗСУ, так і окупанти розмістили невеликі групи на Кінбурнській косі, яка панує над Дніпровською затокою
З того часу, як у листопаді 2022 року російські війська відступили із західного берега Дніпра, на складній мережі островів і водних шляхів, що становлять дельту Дніпра, не вщухали бойові дії і тривала розвідка. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у Twitter.
Як наголошується у звіті, російські війська використали невеликі човни, щоб зберегти свою присутність на ключових островах, а Україна кілька разів успішно застосовувала далекобійну артилерію для знищення російських аванпостів.
За інформацією британської розвідки, обидві сторони також розмістили нечисленні групи на Кінбурнській косі, яка має вплив на Дніпровській затоці.
Читайте також на порталі "Коментарі" - новий великий наступ Росії під питанням: в Інституті вивчення війни назвали головну причину.
Також видання "Коментарі" повідомляло – тема нового широкомасштабного наступу росіян останнім часом активно присутня в українському (і не лише) медійному просторі. При цьому в офісі президента запевняють, що українська розвідка має всю інформацію про пересування окупантів. І закликають не реагувати на гібридну стратегію росіян, не брати участь у руйнівних внутрішніх "війнах". У свою чергу, більшість українців очікують, що саме ЗСУ незабаром перейдуть у контрнаступ. Про що говорять "наступальні новини", що почастішали? Що важливо розуміти українцям? Журналісти "Коментарів" із цими питаннями звернулися до експертів.