Головна Новини Суспільство Війна з Росією Тотальна конфіскація на окупованій території: що забирають в українців
commentss НОВИНИ Всі новини

Тотальна конфіскація на окупованій території: що забирають в українців

Що окупанти забирають в українців на захоплених територіях

30 грудня 2024, 18:26
Поділіться публікацією:

Нова хвиля конфіскації майна пройшла на тимчасово окупованій території. У Центрі національного спротиву розповіли, що окупанти забирають цивільні автомобілі на “потреби СВО”. 

Тотальна конфіскація на окупованій території: що забирають в українців

Фото Центру національного спротиву

“На тимчасово окупованих територіях росіяни провели чергову хвилю конфіскації  автомобілів у цивільного населення”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що автотранспорт офіційно конфіскують у правопорушників. Пояснюють, що на “потреби СВО”. 

“Проте ворог насправді шукає підстави для конфіскації, адже дорожня інспекція має план, який намагається виконати”, — пояснюють у Центрі національного спротиву.

Зафіксовані випадки коли авто конфісковували за незначну заборгованість з несплати штрафу. Надалі авто передаються окупаційним підрозділам, які використовують викрадені автівки при штурмах українських позицій.

Нагадаємо, у РФ готуються до Дня перемоги 9 травня. У рамках цього заходу, як писав портал “Коментарі”, планують провести акції, направлені на зміну іміджу Росії на міжнародній арені. 

У Центрі національного спротиву зазначали, що ворог планує пропагандистську акцію на роковини Ялтинської конференції Зазначається, що на честь 80–річчя завершення Другої світової війни  Кремль планує знову розігрувати тему “борця з нацизмом”. При цьому країна-агресор буде спекулювати на історичних питаннях, для виправдовування свої агресії.

Зазначають, що в лютому росіяни планують провести телеміст на честь річниці конференції в Ялті. Телеміст має відбутися між студіями й Сімферополем та студіями у Великій Британії, Франції та США.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини