Головна Новини Суспільство Війна з Росією Так важко на фронті не було з часів вторгнення: що до цього привело
commentss НОВИНИ Всі новини

Так важко на фронті не було з часів вторгнення: що до цього привело

Україна має проблеми із особовим складом та із допомогою від союзників, яку потрібно «вигризати»

6 грудня 2024, 11:19
Поділіться публікацією:

Україна зіткнулася з найбільш критичним моментом за 10 років протистояння з Росією. Як зазначив в коментарі 24 каналу старший лейтенант, колишній командир 4 роти 47-ї механізованої бригади Микола Мельник, ситуація стала надзвичайно складною через низку чинників.

Так важко на фронті не було з часів вторгнення: що до цього привело

Війна в Україні

За словами військового, в першу чергу Україна відчуває нестачу людського ресурсу, адже вже немає тієї кількості бійців, готових захищати країну. Водночас проблеми виникають і в масштабуванні виробництва зброї, зокрема дефіцит патронів, артилерійських боєприпасів та безпілотників.

"На міжнародній арені росіяни мають доволі потужну допомогу з боку своїх союзників: Північна Корея, Іран, Китай. Водночас Україна має просто вигризати зубами цю допомогу. Це тільки розбурхує Росію. Тому можемо говорити, що зараз настав найскладніший момент в російсько-українській війні з моменту початку великого вторгнення", — відзначив Мельник.

Ситуація ускладнюється через брак морально-психологічної підготовки та ресурсу для навчання нових бійців. За словами офіцера, Україна потребує кардинальних змін у підготовці військових, аби не втратити залишки бойових підрозділів.

Втім, додає Мельник, попри всі труднощі, українські солдати демонструють неймовірну стійкість і продовжують боротися, навіть у найскладніших умовах. Саме завдяки їхній відданості Україна досі тримається.

"Єдине, що взагалі зараз рятує Україну – це простий український солдат, який може впертися і продовжувати битися, можливо, за не дуже потрібну, але посадку в українському полі", — підкреслив Мельник.

Військовий закликав до системного підходу у вирішенні нагальних проблем, адже затягування з їхнім розв'язанням може дорого коштувати Україні.

"Нагадаю червень 2023 року, невдалий контрнаступ. Вже тоді казав: єдине, що маємо зробити – це зберегти залишки бригад, які продовжують штурмувати дуже непотрібно село посередині херсонських степів. Треба зробити все для того, щоб змінити підготовку й покращити морально-психологічне забезпечення бійців. Адже людей буде не вистачати", — відзначив Мельник.

За його словами, про цю проблему знають. Проте за 1,5 роки Україна так і не наблизилась до її розв’язання.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що велика кількість українських військових може опинитися в оточенні.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини