Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Після своєї перемоги на виборах, Дональд Трамп планував використовувати території України як засіб для досягнення миру. Однак після наступу ЗСУ на Курську область, ці плани виглядають менш імовірними, про це пише британський журналіст Роджер Бойс у своїй авторській колонці для The Times.
Володимир Зеленський
На його думку, переломним моментом став липневий саміт НАТО. Після нього президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення щодо проведення наступу на Курщині.
За словами журналіста, на саміті НАТО знову дали зрозуміти, що Україна не отримає членства найближчим часом, а президент США Джо Байден навіть помилково назвав Зеленського "Володимиром Путіним".
Він підкреслив, що українські війська вже контролюють 74 населені пункти в Курській області, використовуючи техніку, надану США та Німеччиною. Хоча Україна ще не використовує ракети ATACMS, оскільки не отримала на це дозвіл, Зеленський може ухвалити рішення йти вперед без цього дозволу.
Однією з тактичних переваг України під час наступу стало інформаційна тиша, яка дозволила уникнути втручання Заходу та складних питань від його представників.
Окрім того, він назвав головні цілі України, які вона переслідує операцією в Курській області. Серед них демонстрація сили української армії, викриття невпевненості Путіна та створення напруги між російською армією і ФСБ. Також Київ хотів змусити Росію перекидати війська зі Сходу для охорони Курська.
Бойс вважає, що новий поворот у цій війні може спричинити зміни в російській системі, побудованій на цинізмі та апатії.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що в РФ уже почали лунати заклики до повалення режиму Путіна.
Новини