Головна Новини Суспільство Війна з Росією Стали відомі подробиці, як військовий рф катував українців
commentss НОВИНИ Всі новини

Стали відомі подробиці, як військовий рф катував українців

11 років ув’язнення для найманця ПВК «Редут», який катував цивільних у Балаклії

21 серпня 2025, 18:03
Поділіться публікацією:

Харківська обласна прокуратура домоглася обвинувального вироку для бойовика приватної військової компанії "Редут". 36-річного окупанта із позивним "Тайсон", який воював у складі батальйону "Чібіс" 16-ї окремої бригади гру зс рф, засуджено до 11 років позбавлення волі за жорстоке поводження з цивільними та інші воєнні злочини.

Стали відомі подробиці, як військовий рф катував українців

Військовий рф катував українців

Слідство встановило, що під час російської окупації Балаклії найманець разом з іншими військовими організував катівню у місцевому відділку поліції. Там вони утримували українців, яких вважали "неблагонадійними", через їхню патріотичну позицію.

Жертвами стали щонайменше четверо чоловіків. Окупанти викрадали їх прямо з домівок, надягали мішки на голови та відвозили до катівні. Там тримали людей у жахливих умовах — без їжі, води та медичної допомоги.

"Тайсон" та його спільники били затриманих гумовими кийками, застосовували електрошокери, залякували та принижували. Одному з потерпілих найманець погрожував відрізати палець, діставши ніж зі слідами крові. Іншого вивезли на околицю міста, змусили стати навколішки біля ями з тілами вбитих людей та здійснили кілька пострілів над головою, імітуючи страту.

Балаклійський районний суд Харківської області визнав бойовика винним і призначив йому 11 років ув’язнення. Вирок ухвалено заочно, оскільки засуджений переховується від правосуддя. Він перебуває у розшуку, і строк покарання почне відраховуватися лише після його затримання.

Нагадуємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв про те, що На східному фронті українські захисники досягли важливого успіху. Бійці 5-ї окремої важкої механізованої бригади вибили російські війська з більшої частини населеного пункту Товсте (Толстой) у Донецькій області.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини