Головна Новини Суспільство Війна з Росією Складний період для Путіна: в РФ на фронті починаються проблеми
commentss НОВИНИ Всі новини

Складний період для Путіна: в РФ на фронті починаються проблеми

Роман Світан пояснив, як Росія контролює свій мобілізаційний ресурс і чому Путіну доведеться пройти складний етап, пов’язаний із примусовою мобілізацією.

14 липня 2025, 23:15
Поділіться публікацією:

 Росія намагається зберігати контроль над власними мобілізаційними ресурсами. Про це свідчить, зокрема, підвищення штрафів за несвоєчасне повідомлення місцевих військових комісаріатів про зміну місця проживання. Про це під час чату на "Главреді" заявив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, військовий льотчик-інструктор Роман Світан.

Складний період для Путіна: в РФ на фронті починаються проблеми

Наступ РФ на фронті (фото з відкритих джерел)

На думку Світана, контроль мобілізаційного ресурсу має бути постійним питанням для будь-якої держави, незалежно від ситуації в країні.

Він зазначив, що на президента Росії Володимира Путіна чекає складний період, оскільки вже зараз спостерігаються негативні тенденції на фронті. У зв’язку зі зменшенням кількості добровольців, у РФ запускаються процеси підготовки до примусової мобілізації.

"Але це не означає, що в Росії вже є готовність до цього або що вже поставлено таке завдання. Це природний процес", — підсумував Світан.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що РФ тепер по новому застосовує "шахеди" Ударні безпілотники типу Shahed, які Росія масово застосовує у війні проти України, дедалі частіше використовуються за новою тактикою. Йдеться про одночасні масовані атаки з різних напрямків, що створюють критичне навантаження навіть для найсучасніших систем протиповітряної оборони. Як зазначив військовий експерт Сергій Безкрестнов ("Флеш") в ефірі Radio NV, жодне місто світу, включно зі столицями держав НАТО, не здатне повноцінно відбити таку хвилю атак.

Експерт підкреслив, що противник адаптує тактику використання дронів, щоб обходити українську мобільну оборону. За його словами, враховуючи використання мобільних вогневих груп, дрони почали заходити на висотах до 2-4 км. "З таких висот влучити по цілі з кулемета – дуже складно", – пояснив Безкрестнов. Також він зазначив, що "шахеди" накопичуються навколо міста, а потім заходять одночасно з кількох напрямків, прориваючи оборону чисельністю.

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини