Головна Новини Суспільство Війна з Росією Сильно попереду: в чому армія РФ випереджає ЗСУ
commentss НОВИНИ Всі новини

Сильно попереду: в чому армія РФ випереджає ЗСУ

Ворог масово використовує дрони на оптоволокні

14 січня 2025, 23:54
Поділіться публікацією:

Російські загарбники активно використовують безпілотники на оптоволокні, тоді як в українській армії таких дронів катастрофічно не вистачає, розповів офіцер ЗСУ з позивним "Алекс".

Сильно попереду: в чому армія РФ випереджає ЗСУ

РФ використовує дрони на оптоволокні. Фото з відкритих джерел

"Таких дронів у росіян вже дуже багато на Курському та Курахівському напрямках. Навіть на відносно спокійному Запорізькому напрямку у росіян також вистачає дронів на оптоволокні", — розповів військовий "Алекс".

За словами офіцера ЗСУ, росіяни отримують дрони на оптоволокні на регулярній основі.

"Ми в цьому суттєво відстаємо, бо для наших підрозділів дрони на оптоволокні — це щось недосяжне, окрім як для найрезультативніших підрозділів, які самі закуповують або самі збирають. Потрібно наздоганяти втрачене та розвивати цю тему, бо в нас не те, що держава їх не постачає, але немає навіть адекватних зразків за нормальну ціну. Зазвичай, намагаються дорого продати відносний непотріб", — розповів він.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Росія виробляє за три місяці стільки озброєння, скільки НАТО виробляє за рік, заявив генеральний секретар Альянсу Марк Рютте. "Економіка Росії не більша, ніж економіка Нідерландів і Бельгії разом узятих. Але росіяни виробляють за три місяці те, що вся НАТО виробляє за рік. У них немає наших високих зарплат, у них немає нашої бюрократії, вони можуть рухатися з більш високою швидкістю. Росіяни створили військову економіку", — наголосив він.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що китайські та індійські компанії шукають джерела поставок нафти після введення нових обмежень США проти російського нафтового експорту. Як відомо, під санкції потрапили "Газпромнефть" і "Сургутнефтегаз", їхні дочірні структури та 183 судна, що перевозили російську нафту. Багато з цих танкерів використовували для доправлення нафти до Індії та Китаю, які стали найбільшими споживачами російської нафти після введення 2022 року західних санкцій. Деякі судна перевозили також нафту з Ірану.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини