Головна Новини Суспільство Війна з Росією Що запланував Путін після завершення навчань "Захід – 2025": названо загрозу для України
commentss НОВИНИ Всі новини

Що запланував Путін після завершення навчань "Захід – 2025": названо загрозу для України

Зараз російські війська не мають можливості залишатися на якійсь конкретній території.

16 вересня 2025, 16:20
Поділіться публікацією:

Попри те, що в Україні вже зосереджено понад 700 тисяч російських військових, Кремль усе ще відчуває потребу в додаткових силах на фронті. Таку думку в інтерв’ю УНІАН висловив Євген Дикий, ветеран війни з Росією та колишній командир роти батальйону "Айдар".

Що запланував Путін після завершення навчань "Захід – 2025": названо загрозу для України

Фото: з відкритих джерел

"З урахуванням поточних втрат і завдань, які ставить перед собою російське командування, для них вкрай важливо в найближчі місяці дотиснути Донбас. Насамперед — захопити ключову промислову зону: Краматорськ, Слов’янськ, Костянтинівку та Дружківку", — зазначив він.

На думку експерта, після завершення масштабних військових навчань "Захід-2025" у Білорусі, РФ перекине більшість особового складу безпосередньо на український фронт.

"Тим підрозділам, які зараз демонструють силу на білорусько-європейському кордоні, навряд чи вдасться там залишитись. Вони не будуть просто чекати нової війни з Європою. Ймовірно, одразу після завершення навчань їх відправлять на передову — швидше за все, на Донеччину", — заявив Дикий. 

У контексті навчань "Захід-2025", оглядач Bild Петер Тіде повідомив, що в них бере участь близько 30 тисяч військовослужбовців. Він назвав три ймовірні сценарії, які може реалізувати РФ після їхнього завершення: залишити війська у Білорусі для політичного тиску на Європу; атакувати Україну з півночі, використовуючи білоруський плацдарм; утримувати військові сили поблизу України для відволікання уваги, готуючи удар на іншому напрямку. 

Як вже писали "Коментарі", президент України Володимир Зеленський у розмові з Sky News наголосив, що відсутність України на саміті надала перевагу Кремлю, тоді як тристоронній формат переговорів міг би принести інший результат.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини