Головна Новини Суспільство Війна з Росією Росіяни вбили трьох українців у Павлограді: що тепер говорять про обстріл
commentss НОВИНИ Всі новини

Росіяни вбили трьох українців у Павлограді: що тепер говорять про обстріл

Росіяни у традиційній для себе манері намагаються перекласти провину

сьогодні, 14:05
Поділіться публікацією:

Російські окупаційні війська атакували Павлоград дронами 25 квітня. Вбивши трьох людей, росіяни сплели фейк, щоб зняти з себе відповідальність за обстріл мирних громадян. Про це йдеться у повідомленні Центру протидії дезінформації.

Росіяни вбили трьох українців у Павлограді: що тепер говорять про обстріл

Удар по Павлограду. Фото: із відкритих джерел

"Російські пропагандисти розповсюджують фейк про руйнування житлових будинків у Павлограді нібито "внаслідок роботи української ППО", – йдеться у повідомленні ЦПД.

Насправді, як зазначають у ЦПД, це є чергова спроба перекласти відповідальність за наслідки власного терору в Україну.

"Саме Росія здійснила атаку дронами-камікадзе щодо об'єктів цивільної інфраструктури", — констатують у Центрі.

Аналітики наголосили, що мета таких інформаційних вкидань пропагандистів – відбілити російську армію, зняти з себе провину за удари по цивільних.

Зазначимо, вночі 25 квітня російські загарбницькі війська атакували ударними дронами-камікадзе Дніпропетровську область, внаслідок чого спалахнули пожежі у низці населених пунктів. Про це у своєму Telegram повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Агресор знову масовано атакував область безпілотниками... Внаслідок атаки у Синельниківському та Самарівському районах виникли пожежі на території підприємств. Декілька загорянь і у Павлограді. Зокрема, у багатоповерхівці. Попередньо є загиблі та поранені. Інформація уточнюється", – повідомив керівник Дніпропетровської області.

Читайте також на порталі "Коментарі" — у ніч проти 25 квітня у Харкові під час повітряної тривоги пролунала серія вибухів, є попадання ворожих безпілотників, спалахнули пожежі. Про це у себе в соцмережі повідомив мер Харкова Ігор Терехов.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини