Він нагадав, що ця атака стала найбільшою за кількістю ракет і дронів після 24 лютого 2022 року.
"Безпілотники ворог активно застосовував не тільки для перенасичення нашої системи протиповітряної оборони. "Шахеди" були використані цього разу не як відволікаючий маневр, а для прямого удару, зокрема по енергетичній інфраструктурі", — заявив Братчук.
Також речник наголосив, що для ударів по західних регіонах росіяни використали ракети "Кинджал".
"Ударів було завдано по газосховищах на заході країни, які обслуговують не лише нас, а й наших європейських партнерів. Найімовірніше, це спроба вплинути на позицію наших союзників, щоб вони зменшили підтримку України. Крім того, під ударом опинилися гуманітарні коридори в західних регіонах", — зазначив він.
Братчук також зауважив, що подібні атаки можуть повторитися в найближчому майбутньому, оскільки терористична тактика ворога залишається незмінною.
"Я вважаю, що росіяни накопичили ракети і дрони не тільки для одного масованого удару. Можливо, через кілька днів або тижнів будуть чергові ракетно-дронові атаки. Осінь наближається, починається опалювальний сезон, і терористичні цілі Росії лишаються незмінними. Удари по енергетичній інфраструктурі не впливають на бойові дії, оскільки наші війська працюють автономно, проте, на жаль, це позначається на цивільному населенні", — підсумував Братчук.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, чи вийде Україна на кордони 1991 року.