Головна Новини Суспільство Війна з Росією Росіяни - за 20 км від Сум: чи долітають до міста FPV-дрони
commentss НОВИНИ Всі новини

Росіяни - за 20 км від Сум: чи долітають до міста FPV-дрони

Російські війська активно атакують місто Суми “Шахедами”.

сьогодні, 18:10
Поділіться публікацією:

 На окремих напрямках війська Російської Федерації наблизилися до Сум на відстань близько 20 кілометрів. Це підвищує ризик ударів FPV-дронами по місту, однак наразі таких атак не зафіксовано.

Росіяни - за 20 км від Сум: чи долітають до міста FPV-дрони

Наступ на Сумщину (фото з відкритих джерел)

Про це повідомив очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров у прямому ефірі "Суспільного".

За його словами, наразі дрони цього класу не досягають самого обласного центру.

"Ми фіксуємо їх присутність поблизу районів безпосереднього бойового зіткнення", — пояснив він.

У той же час російські сили інтенсивно застосовують дрони-камікадзе "Шахед" для атак на Суми. Крім того, нещодавно місто зазнало обстрілу з реактивної системи залпового вогню великої дальності.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про евакуацію з міста Суми. Ситуація на кордоні Сумщини напружена, але під контролем Сил оборони та підрозділів Збройних сил України.

 "Останнім часом у медіа та телеграм-каналах ширяться емоційні заяви різних людей щодо безпекової ситуації в області. Закликаю орієнтуватися виключно на офіційні джерела", – заявив начальник Сумської військовї адміністрації Олег Григоров.

Він заявив, що обласна влада перебуває у постійній координації з військовим командуванням. Усі рішення приймаються вчасно й відповідально. З прикордонних районів, які систематично обстрілюються, триває евакуація цивільного населення. За останній тиждень на безпечніші території виїхали майже 900 людей. До евакуаційних заходів залучені районні адміністрації, рятувальники, поліція, волонтерські організації. В області функціонують транзитні центри та пункти тимчасового розміщення – ресурси для прийому людей є.
 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини