Головна Новини Суспільство Війна з Росією Росія здригнулася від вибухів: куди потужно вдарили дрони
commentss НОВИНИ Всі новини

Росія здригнулася від вибухів: куди потужно вдарили дрони

Дрони вдарили по НПЗ у Кстово. Кілька областей Росії здригнулися від вибухів.

13 липня 2025, 10:05 comments1930
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Slava Kot

У ніч на 13 липня кілька російських регіонів зазнали масованої атаки безпілотників. Найпотужніший удар було завдано по нафтопереробному заводу у місті Кстово Нижньогородської області. За попередніми повідомленнями, внаслідок атаки сталася масштабна пожежа, що тривала до ранку, а деякі райони залишилися без електропостачання.

Росія здригнулася від вибухів: куди потужно вдарили дрони

Удар по НПЗ Кстово у Росії. Фото з відкритих джерел

Росіяни у соцмережах оприлюднили фото та відео наслідків атаки дронів про НПЗ у Кстово. На них видно стовпи чорного диму над промисловою зоною. Вибухи чули не лише в Кстово, а й у сусідніх населених пунктах, зокрема Володарську, Дзержинську та Решетисі.

Нафтопереробний завод, по якому завдано удару, належить компанії "ЛУКОЙЛ-Нижегороднафтооргсинтез". Це одне з найбільших підприємств бензинового профілю в Росії. Завод виробляє широкий спектр нафтопродуктів, зокрема автомобільне, авіаційне, дизельне паливо та бітум.

Наразі масштаби руйнувань і наслідки для інфраструктури не розголошуються, проте російські ЗМІ повідомляють про значну пожежу, яку не могли ліквідувати кілька годин. Крім Нижньогородської області, режим небезпеки через атаки дронів було оголошено у Воронезькій, Курській та Татарстанській областях Росії.

Міноборони РФ стверджує, що вночі було перехоплено 36 дронів, зокрема 26 — над Бєлгородською областю, 4 — над Воронезькою та по 3 над Липецькою та Нижньогородською областями. За даними Москви, ці дрони були нібито "літакового типу" та прибули з України.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що 7 липня "уламки безпілотника" впали на Ільський НПЗ у Краснодарському краї. Таким чином, Україна вперше за 4 місяці здійснила атаку по НПЗ в РФ.

Також "Коментарі" писали, що Естонія погрожує заблокувати 18 пакет санкцій ЄС проти Росії через нафту РФ.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини