Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
У Росії та на окупованих територіях України повідомляють про вибухи, які лунали сьогодні вночі у різних областях держави-агресора.
Ілюстративне фото
У соцмережах повідомлялося про роботу ППО та атаку дронів.
У ворожому Міноборони РФ заявили, що протягом минулої ночі "черговими засобами ППО знищено та перехоплено 87 українських безпілотних літальних апаратів літакового типу":
▫ 45 – над територією Республіки Крим,
▫ десять – над територією Білгородської області,
▫ десять – над територією Курської області,
▫ вісім – над територією Воронезької області,
▫ чотири – над територією Брянської області,
▫ чотири – над територією Липецької області,
▫ чотири – над територією Нижегородської області,
▫ два – над територією Московського регіону.
У росЗМІ повідомляють, що підмосковну Коломну вночі атакували БПЛА, повідомили місцеві жителі. Вночі Росавіація повідомляла про зупинення роботи підмосковного аеропорту Жуковського, а також аеропортів Казані, Ульяновська, Нижнього Новгорода та Калуги.
Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що уночі Росія атакувала Україну ракетами і дронами. За даними міністра МВС Ігоря Клименка, близько 40 осередків займання ліквідовували рятувальники ДСНС цієї ночі в 9 регіонах країни.
Під масованим комбінованим ударом Росії були Київ та область, Житомирщина, Дніпропетровщина, Харківщина, Полтавщина, Хмельниччина, Сумщина та Запоріжжя.
Найбільше дісталося Києву, який обстрілювали крилатими ракетами, ударними безпілотниками та балістикою. Вже відомо, що десять людей загинули, ще понад 70 людей — постраждали, зокрема шестеро дітей, повідомили в ДСНС. Руйнування зафіксовані у пʼятьох районах столиці. У Святошинському — під завалами можуть перебувати люди. Там ще триває розбір завалів зруйнованого будинку. Залучені інженерні сили, верхолази ДСНС, пошукові собаки. З-під руїн чути телефонні дзвінки — пошуки триватимуть, доки не переконаються, що вже дістали всіх. Є інформація про двох дітей, яких досі не можуть знайти на місці події.
Новини