Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Російські окупаційні війська чекають на підкріплення для подальших атак на Покровському напрямку. Як передає портал "Коментарі", про це йдеться у повідомленні ЗСУВ "Хортиця" у Телеграм.
Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел
Зокрема, російькі загарбники намагалися реалізувати чисельну перевагу та прорвати нашу оборону в районах населених пунктів Родинське, Новоекономічне, Новоукраїнка, Лисівка, Котлине та Звірове.
Також наші воїни відбивали штурми неподалік Удачного, Муравки, Філії та Дачного. Ворог продовжує накопичувати сили для наступних атак. Сили оборони стримують натиск, знищуючи переважаючі сили противника.
Читайте також на порталі "Коментарі" — речник ОСУВ "Хортиця" Віктор Трегубов заявив, що росіяни розчарувалися у своїй ідеї вийти до адмінкордонів Дніпровщини та Донеччини. За його словами, на більшій частині фронту наступ армії РФ сповільнився, проте є напрямки, куди змістилася російська активність.
Віктор Трегубов в ефірі "Еспресо" розповів про ситуацію на фронті. За його словами, зараз основний наголос росіян зосереджений на Покровському напрямку.