Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
14 січня росіяни вдарили по багатоповерхівці в Дніпрі ракетою "вбивця авіаносців". В результаті повністю знищено під'їзд будинку. В ДСНС повідомили, що за останніми даними, загинули 44 особи, а 79 постраждали, відселення потребують мешканці 236 квартир. Відтак, соціологи вирішили з'ясувати, чи змінилося в українців ставлення до власної безпеки. Нове соціологічне дослідження провела компанія "Active Group" за допомогою онлайн-панелі "SunFlower Sociology".
Українці не змінили ставлення до повітряних тривог (фото з відкритих джерел)
В українців запитали, чи стали вони більше дбати про власну безпеку під час повітряних тривог після російської атаки по багатоповерхівці в Дніпрі? В результаті 58,7% опитаних відповіли, що ніяк не змінили свого ставлення до безпеки. Ось як розділилися думки опитаних на це питання:
-став дбати більше — 27,3%;
-ніяк не змінив ставлення до безпеки -58,7%
-став дбати менше — 1,0%
-важко відповісти — 12,9%
Окрім цього, більшість українців, а саме 36,7% з опитаних, нічого не роблять, коли лунає сигнал повітряної тривоги. Ось як відповіли учасники дослідження на запитання про те, що вони зазвичай роблять, коли чують сигнал "повітряна тривога"?
-прямую до бомбосховища — 7,8%;
-знаходжу місце між двома стінами — 28,4%;
-сідаю подалі від вікна — 19,2%;
-підходжу до вікна подивитись — 3,8%;
-нічого не роблю — 36,7%;
-важко відповісти — 4,1%
Дослідження здійснено компанією "Active Group" за допомогою онлайн-панелі "SunFlower Sociology". Метод — самозаповнення анкет громадянами України віком 18 та більше років. Вибірка: 600 анкет (репрезентативна за віком, статтю і регіоном України). Період збору даних: 21 січня 2023 р.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що у Кремлі цинічно відреагували на удар по житловому будинку у Дніпрі. Речник президента Росії Дмитро Пєсков цинічно прокоментував страшну криваву трагедію у Дніпрі — ракетний удар росіян 14 січня. Він заявив, що "російські війська не обстрілюють" соціальну інфраструктуру України.
Новини