Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Отже станом на зараз найбільш ймовірним завершенням війни є те, що ще два роки назад називали Корейським сценарієм, вважає політолог Віктор Андрусів.
Володимир Путін
За його словами, пропозиції президента США Дональда Трампа аж надто нагадують події 1953 року. Тоді, каже експерт, жодна зі сторін не могла перемогти, Сеул 4 рази переходив із рук в руки. Незважаючи на неможливість перемогти, південні корейці не хотіли йти на мир, і замість них перемир’я підписав американський генерал Марк Вейнкларк.
Фактично, каже політолог, коли зайшла мова за визнання Криму США — щось схоже на корейську історію з підписом. Так чи інакше, в ситуації, коли не має однозначно переможеного чи переможця може бути тільки щось схоже на корейське перемир’я.
Натомість, каже експерт, якщо б ми були членами НАТО, то не могли б діяти таким чином, оскільки це наражає на небезпеку весь блок. Аналогічно, якщо б ми мали гарантії безпеки, такі речі ми були змушені узгоджувати з партнерами. І судячи з того, як вони бояться Путіна — навряд чи вони б погодились на щось подібне. Очевидно, що така ситуація була б для Путіна дуже сталою, і він міг би зафіксувати свою здобутки надовго.
За його словами, ця дилема існує вже сьогодні, але поки Путін не буде її розв’язувати. Він дійсно переконаний, що ми ось-ось рухнемо, фронт посипеться, і тоді не буде ні проблем з гарантіями, ні з нашою мілітаризацією. Але восени йому таки доведеться передумати, вважає експерт.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Путін хоче влітку захопити ще дві області в Україні.
Новини