Головна Новини Суспільство Війна з Росією Путін дочекався свого: на Заході визнають, що до рук диктатора йде подвійна перемога
commentss НОВИНИ Всі новини

Путін дочекався свого: на Заході визнають, що до рук диктатора йде подвійна перемога

CNN пише про те, що Трамп дає Путіну ключові поступки перед переговорами

17 лютого 2025, 13:10
Поділіться публікацією:

Нинішня ситуація навколо війни в Україні грає на руку російському диктатору Путіну, оскільки демонструє, що його міжнародна ізоляція закінчується, а майбутня угода щодо України може узаконити його територіальні завоювання. Розбіжності всередині НАТО, посіяні президентом США Трампом, наближають Росію до її ключових геополітичних перемог. Як передає портал "Коментарі", про це пише CNN.

Путін дочекався свого: на Заході визнають, що до рук диктатора йде подвійна перемога

Володимир Путін. Фото: з відкритих джерел

"Це справді як Великдень, Ханука, Різдво, день народження Володимира Путіна, і все відбувається в один день. Неохолоджене шампанське несуть у холодильник, а інші пляшки відкривають", — сказав директор Євразійського центру Carnegie Russia Олександр Габуєв.

Крім цього, переговори в Саудівській Аравії, що наближаються, які у всіх на слуху, висвітлюють зростаючий вплив королівства на міжнародній арені. Наслідний принц Мохаммед бін Салман активізував роль країни у справах Близького Сходу, а також зробив значні кроки у "м'якій силі" — від інвестицій у європейські спортивні ліги до проведення Чемпіонату світу з футболу у 2034 році.

Дональд Трамп не приховує свого захоплення сильними лідерами, а тісні стосунки між Путіним та спадковим принцем лише зміцнюють їхній політичний вплив. За словами джерела, близького до саудівського двору, проведення переговорів у королівстві сприятиме зміцненню його престижу та затвердить Саудівську Аравію як ключового гравця у світовій політиці.

Читайте також на порталі "Коментарі" — Трамп зняв інтригу: чи Україна й далі воюватиме американською зброєю.

Також видання "Коментарі" повідомляло — Дональд Трамп вважає, що президент Росії Володимир Путін справді "хоче припинити війну" і відкинув припущення, що амбіції російського лідера можуть сягати меж кордонів України. Про це пише видання The Hill.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини