Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
Поблизу Новенького на Сумщині ворог проводить піхотні штурмові дії протягом кількох днів, наразі ситуація носить локальних характер боїв у прикордонні. Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко.
Мапа бойових дій DeepState, скриншот
Він пояснив, що як і в прикордонні Сумщини, ДРГ росіян регулярно діють на різних ділянках, заходять на територію України в прикордонні, знищуються, інколи зазнають уражень і знищення ще на території РФ.
"Те, що росіяни розганяють цю ситуацію як ледь не початок наступу на Суми — це пропагандистська робота, оскільки ні сил, ні засобів для цього в них нема, але інформаційно треба роздмухати "перемогу".
Так вже було перед Курською операцією, коли "кадирівці" розповідали, що захопили село Рижівка на Сумщині і це виявилося брехнею.
Щоб щось захопити необхідно закріпитися і підтягнути резерви", – зазначив Коваленко.
Коли росіяни перетнули кордон Сумщини біля села Новеньке — українські війська відкинули їх на територію рф. Бої в цьому районі тривають, заявив речник Генштабу ЗСУ Дмитро Лиховій.
Сили оборони вживають заходів, аби росіяни не перерізали українську логістику.
Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що на мапі DeepState з'явилась сіра зона біля села Новеньке в Сумській області. Керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко заявив, що наразі росіяни здійснюють спроби штурмових дій по лінії кордону без колон техніки, піхотними групами.
"Сили оборони знищують ворога. На даний момент прориву не відбулося, бої тривають". – зазначив Коваленко. Він зазначив, що росіяни намагаються таким чином спробувати перебити логістику українських військових. "Задум росіян прогнозований та зрозумілий — спробувати зайти в тил до траси, яка йде від Юнаківки до Суджи, і спробувати вплинути на логістику Сил оборони. Але цей задум відомий, заходи по його зриву вживаються Силами оборони", – додав Коваленко.
Новини