Головна Новини Суспільство Війна з Росією Після візиту Путіна до КНДР для України відкрилося «вікно можливостей»: про що йдеться
commentss НОВИНИ Всі новини

Після візиту Путіна до КНДР для України відкрилося «вікно можливостей»: про що йдеться

Після того, як кремлівський диктатор Володимир Путін відвідав із візитом Північну Корею, для України відкрилося «вікно можливостей», вважає політолог Юрій Романенко

20 червня 2024, 14:39
Поділіться публікацією:

Як вважає політолог Юрій Романенко після того, як кремлівський диктатор Володимир Путін відвідав КНДР президенту Володимиру Зеленському треба оперативно готувати візит до Південної Кореї та Японії. За його словами, саме час укладати стратегічні спілки з ворогами КНДР.

Після візиту Путіна до КНДР для України відкрилося «вікно можливостей»: про що йдеться

Путін і Кім Чен Ин

"Тим більше, що Південна Корея має найпотужніший ВПК. Та й японці – не діти. Крім того, Росія купує південнокорейські танкери для своїх потреб. Саме час нагадати, що наразі ці контракти працюють проти Південної Кореї. Загалом для України відкрилося вікно можливостей", — вважає політолог.

Також він додав, що Південній Кореї саме час перекрити і торгівлю з Росією, і будь-яку взаємодію, тому що Москва взяла на себе зобов'язання, які ставлять під сумнів існування Південної Кореї.

"Це ж стосується й Японії. Затягувати не треба. Росіяни явно та вперто лізуть на рожон", — додав політолог.

У цьому контексті він навів п'яту статтю договору між РФ і КНДР, в якій зазначено, що кожна із Сторін зобов'язується не укладати з третіми державами угоди, спрямовані проти суверенітету, безпеки, територіальної недоторканності, права на вільний вибір та розвиток політичної, соціальної, економічної та культурної системи та інших ключових інтересів іншої Сторони, а також не брати участь у таких діях.

"Сторони не допускають використання своєї території третіми державами з метою порушення суверенітету, безпеки, територіальної недоторканності іншої Сторони Технічно, виходить, Росія відмовляється від розвитку політичної, соціальної, економічної та культурної системи з Південною Кореєю. Також зобов'язується цими словами вислати зі своєї території дипломатів і діячів з Півдня", — зазначив Романенко.

До речі, за інформацією західних ЗМІ, влада Південної Кореї планує переглянути можливість передачі озброєння Україні. Раніше Сеул надавав країні фінансову та гуманітарну допомогу.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Китай, РФ та КНДР хочуть розв'язати нову війну.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини