Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
Російський лідер Володимир Путін зробив чергову абсурдну заяву щодо введення управління ООН в Україні. Політолог Вадим Денисенко вважає, що ці висловлювання не варто сприймати як прості маразматичні ідеї, оскільки за цим стоїть ціла стратегія, розроблена російськими аналітиками.
Володимир Путін (фото з відкритих джерел)
Додаткову ясність у наміри Кремля внесла заява речника Путіна Дмитра Пєскова. Він заявив, що Росія залишає за собою право не дотримуватися 30-денного припинення вогню щодо об’єктів енергетичної інфраструктури.
Денисенко пояснює, що ця заява спрямована на просування кількох ключових тез Кремля:
Кремль знову наголошує на нібито "нелегітимності" української влади, яка "не контролює свою армію".
Росія виставляє себе як "миролюбну країну, що прагне завершити війну", а Україну — як таку, що цього не хоче.
Кремль намагається відвести від себе відповідальність за агресію.
Політолог вважає, що ці заяви є частиною інформаційної кампанії Москви, спрямованої на виправдання власних дій та вплив на Захід, зокрема й ООН.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Путін хоче повернути більшу частину України та "бунтівні регіони" включно з Києвом. Суть переговорів між США та Росією полягає в тому, що вони ділять шкуру не вбитого ведмедя, тобто України, вважає соціолог Ігор Ейдман.
"Трамп відноситься до України як імперіалістичний хижак із 19 століття. Він хоче поділити її з Путіним — практично не приховує, що готовий віддати частину України Росії, а частині, що залишилася, нав'язати кабальний договір, який фактично дає США можливість безконтрольно експлуатувати природні багатства і людський потенціал країни", — говорить Ейдман.Новини