Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Петро Кошуков вважає, що піти на фронт через ТЦК є доволі ризикованим способом".
ТЦК чи рекрутинг. Що краще
За його словами, до цього процесу треба підходити з розумом. Наприклад, каже він, звернутися до рекрутингової агенції. Також, відзначає Кошуков, сміливо можна використати соціальні зв’язки, вийти на людей, які вже в армії і можуть дати поради, де краще служити тій чи іншій людині.
Кошуков каже, що часто військові частини, які мають брак кадрів, охоче йдуть на спілкування із кандидатами. Під час такого інтерв’ю можна зрозуміти чи підходять вони один одному. Плюс, додає військовий, такий спосіб мобілізації є можливістю потрапити в хорошу частину, де будуть потрібні навички конкретної людини, і де будуть враховувати навіть її фізичний та психологічний стан.
При цьому військовий додав, що міфом є те, що чоловіків із ТЦК одразу відправляють в гарячі точки.
Окрім того, військовий вважає, що армія може ідеально підійти 40-річним чоловікам, які хочуть подолати так звану кризу середнього віку.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що уряд дозволивпрацівникам ТЦК працювати цілодобово. Відповідно їх співробітники можуть у будь-який час доби вручати повістки та навіть проводити ВЛК. Таку ініціативу критикують адвокати. За їх словами, в цьому дозволі не вистачає тільки "чорних воронків", які будуть забирати чоловіків вночі з дому і везти їх в ТЦК і на медкомісію.
Разом з тим відомо, що Міноборони налагодило співпрацю з кадровими агенціями і через них шукають чоловіків певних професій, які потрібні тій чи іншій бригаді. Проте там все ж вважають, що такий рекрутинг не замінить мобілізацію.
Новини