Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
З початку повномасштабної війни неодноразово пропонувалися плани припинення вогню, проте жоден з них так і не був реалізований, про це в ефірі 24 каналу сказав політтехнолог Михайло Шейтельман. За його словами, це питання поки що залишається на рівні абстрактних обговорень.
Переговори України і РФ
Шейтельман підкреслив, що жоден із запропонованих планів не перейшов до практичної стадії. Наприклад, у 2023 році багато хто вірив, що війна закінчиться до Нового року, однак після його настання бойові дії продовжилися. Наступний орієнтир завершення війни тепер пов’язують з осінню 2024 року, що співпадає з виборами у США, але наразі реальних передумов для завершення війни немає.
На його думку, припинення вогню можливе, але за умови збереження всіх санкцій проти Росії. Це, на його переконання, єдиний спосіб економічно посилити тиск на країну-агресорку, що зрештою може змусити її відмовитися від окупованих територій. За його словами, дипломатичне вирішення конфлікту наразі неможливе.
Шейтельман переконаний, що звільнити території можна військовим шляхом, знищуючи російські війська, або ж економічними санкціями та повною блокадою.
Політтехнолог додав, що Росія вже стикається зі значними економічними труднощами, і це визнав сам диктатор Володимир Путін. Проте, на його думку, нині немає реальних можливостей для втілення такого плану, оскільки Росія не зацікавлена в завершенні війни, а Україна не погодиться на перемир'я з умовою зняття санкцій, чого прагне Кремль.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що на Заході вважають, що Україну потрібно змусити до переговорів з РФ.
Новини