Головна Новини Суспільство Війна з Росією Названо несподівану загрозу, яку можуть нести війська КНДР ЗСУ
commentss НОВИНИ Всі новини

Названо несподівану загрозу, яку можуть нести війська КНДР ЗСУ

Війська КНДР майстри рити тунелі та вести підземні війни

1 липня 2024, 19:55
Поділіться публікацією:

Зважаючи на різні джерела, каже експерт, приблизно п'ять інженерних бригад армії КНДР можуть прибути на Донбас. Офіційно — для "відновлення", але поки війна у розпалі, виглядає це щонайменше нелогічно.

Названо несподівану загрозу, яку можуть нести війська КНДР ЗСУ

Військові КНДР

При цьому Кущ вважає, що червень для такої місії міг бути обраний не випадково. За його словами, наприкінці липня на Близькому Сході може розпочатися повномасштабна війна і увага Заходу буде сфокусована саме там.

Водночас Кущ звернув увагу на те, що прорив росіян під Авдіївкою та Торецьким стався, зокрема, внаслідок використання підземних тунелів. У першому випадку, вже готового, у другому – нібито проритого на три кілометри вглиб наших позицій.

"Тобто складається нова технологія війни: для захисту від удару дронів та артилерії – підкоп, вихід у тил, захоплення позицій, окопування", – каже експерт.

При цьому він зазначив, що корейці можуть дуже добре копати та облаштовувати підземні тунелі. Наразі військова доктрина КНДР передбачає будівництво максимально можливої кількості підземних споруд військового призначення на випадок нападу США. Глибина підземних об'єктів досягає 80—100 м, що утруднює їх руйнування навіть тактичною ядерною зброєю.

У даному випадку, каже Кущ, підземна тактика може бути застосована для "повзучого наступу" та зламування складної, ешелонованої оборони. А також для мінімізації втрат від ударів дронів та артилерії. Плюс – мінімізація втрат броньованої техніки.

"Не здивуюся, якщо стратегію "підземної війни" було затверджено під час візиту Путіна до КНДР. Наразі кілька ключових питань. Перший — це стадія ухвалення цього рішення. Тобто чи вже ухвалено рішення про введення інженерних частин КНДР у війну, чи це відбудеться після якоїсь події: місія НАТО в Україні, передача F-16? Друге питання – наскільки цей ризик відпрацьовано на рівні статутів ЗСУ? Чи є у нас інженерні підрозділи, які готові вести контрпідкопну боротьбу", — написав Кущ.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, кого КНДР направить до України.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини