Головна Новини Суспільство Війна з Росією На Заході розповіли, що стане стратегічною помилкою Путіна історичного масштабу
commentss НОВИНИ Всі новини

На Заході розповіли, що стане стратегічною помилкою Путіна історичного масштабу

WP пише про те, що Путін "мститься" Україні за те, що вона не є слухняною союзною державою, як Білорусь

19 липня 2025, 16:45 comments1647
Поділіться публікацією:

Поки що все говорить про те, що російський диктатор Володимир Путін не має наміру йти на компроміс щодо війни в Україні. Така позиція Кремля серйозно підриває надії на мирну угоду, яка б поклала край війні або відновила відносини Москви із Заходом. Як передає портал "Коментарі", про це пише The Washington Post.

На Заході розповіли, що стане стратегічною помилкою Путіна історичного масштабу

Володимир Путін. Фото: з відкритих джерел

"Аналітики вважають відмову від компромісу стратегічною помилкою, яка обійдеться Росії в колосальну ціну з погляду міжнародного впливу, ринків для експорту енергоресурсів та глобальних союзників", — йдеться у матеріалі.

Як зазначає експерт із Росії Майкл Кіммадж, бажання Путіна не допускати Україну в НАТО і вимогу визнати за Росією захоплені території – демонструє про те, що його рішучість продовжувати боротьбу не ґрунтується на захисті раціональних інтересів безпеки Росії, а скоріше є "емоційною фіксацією".

Експерт додав, що хоча Путін частково рухаємо побоюваннями щодо розширення НАТО до кордонів Росії, є також відчуття, що він "мститься" Україні за те, що вона не є слухняною союзною державою, як Білорусь.

"Це глибоко ірраціонально, навіть фанатично, але це одна з багатьох причин, через які я думаю, що Путін просто не може відсторонитися від цієї війни", — каже Кіммадж.

Тим часом відносини Росії з важливими сусідами, включаючи Казахстан, Вірменію та Азербайджан, погіршилися. Також до війни Путін пишався своєю здатністю вести переговори з усіма гравцями на Близькому Сході, але з того часу він втратив вплив і союзників.

Війна також призвела до того, що економіка Росії стала сильно залежною від Китаю. У 2021 році, до війни Росія експортувала 49% своєї нафти і 74% газу до Європи, але з початком війни вона різко скоротила імпорт, і тепер Росія продає більшу частину своєї енергії за зниженими цінами Китаю та Індії.

Читайте також на порталі "Коментарі" — Україна матиме ще більше зброї: який план дозрів у Трампа.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини