Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Серія далекобійних ударів української армії по російських військових заводах та складах боєприпасів не стала такою вже успішною та необхідною, як про це говорять у Києві. Таку думку висловив аналітик Forbes Девід Акс.
Удари по Росії. Фото: з відкритих джерел
Експерт погодився з тим, що ефект від таких ударів, звичайно ж, був, але він мав не таке велике значення, як це намагається показати Україна. У ширшому сенсі "крилаті ракети, які запускаються з повітря, часто не впливали на бойові дії", пояснює співробітник Фонду Карнегі за міжнародний світ Майкл Кофман.
Такі рейди, як, наприклад, удар по заводу безпілотників в Орловській області, можливо, врятували кілька життів в Україні, але такі удари з найбільш вибухонебезпечних цілей не змінили фундаментальної проблеми, яка постала перед українськими силами – здатність подолати оборону противника, зазначає Акс.
Як зазначає Кофман, хоча далекобійні удари можуть впливати на сили противника, українські бригади "часто не в змозі скористатися ними".
Звичайно, більш часті атаки та застосування більш важких боєприпасів могли б завдати довгострокової шкоди. Але Україна не отримує достатньо найкращих боєприпасів глибокого удару іноземного виробництва, щоб вести тривалу та інтенсивну кампанію проти російської логістики. І вона поки що не виробляє достатньо подібних боєприпасів самостійно, звертає увагу Акс.
Читайте також на порталі "Коментарі" — з великою ймовірністю можна сказати, що на озброєнні російської загарбницької армії з'явився "Панцир-СМ-СВ". Ця зброя нібито має радар із дальністю виявлення 75 км і може знищувати гіперзвукові та балістичні повітряні цілі. Про це йдеться у матеріалі Defense Express.
Новини