Головна Новини Суспільство Війна з Росією На тлі наступу на Харківщині військові дали пораду владі щодо ймовірних переговорів з РФ
commentss НОВИНИ Всі новини

На тлі наступу на Харківщині військові дали пораду владі щодо ймовірних переговорів з РФ

Попри наступ російських окупантів у Харківській області, Україна не повинна відступати від своїх принципів щодо можливих переговорів з РФ, заявив заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін

15 травня 2024, 19:39 comments3016
Поділіться публікацією:

За словами Максима Жоріна, не зважаючи на наступ російських загарбників у Харківській області, українська влада не повинна відмовлятися від своїх переговорних позицій та іти на поступки ворогу.

На тлі наступу на Харківщині військові дали пораду владі щодо ймовірних переговорів з РФ

Максим Жорін

При цьому Жорін підкреслив, що для того, аби Україна погодилася йти на переговори, вона повинна мати сильні позиції. Втім, за його словами, на жаль, сьогодні ситуація склалася так, що Київ не має з чим виходити на переговори з терористичною Росією.

Окрім того, він назвав позицію Заходу також відверто слабкою. За його словами, така позиція Україні також нічим не зможе допомогти.

"Слабкий завжди сідає слухати, а не говорити",
— підкреслив Жорін і додав, щоб Україна змогла нав’язувати свої умови на переговорах, вона повинна стати набагато сильнішою, ніж зараз.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що терористична Росія розпочала свій наступ на Харківську область, щоб змусити Україну піти на переговори, а Заходу продемонструвати, що РФ, буцімто, ще може вести війну на будь-якій ділянці фронту.

Насправді, ситуація у Харківській області, як кажуть військові, не є критичною, катастрофи там не сталося. Проте, ще рано робити якісь висновки, оскільки ще обидві сторони не задіяли свої резерви. Втім, відомо, що ситуація у Вовчанську, який намагається захопити ворог, є складною. Там українським військовим навіть довелося відбивати танкову атаку ворога. Проте Сили оборони з цим завданням справилися успішно та спалили навіть два російських танки.

Разом з тим, президент Чехії Петр Павел заявив, що Україна не зможе відвоювати всі свої окуповані території. Він допустив, що війна може бути закінчена шляхом якогось компромісу між Україною, РФ та країнами, які будуть гарантами цієї угоди.
Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини