Головна Новини Суспільство Війна з Росією Миру не буде. Чому не варто очікувати закінчення війни
commentss НОВИНИ Всі новини

Миру не буде. Чому не варто очікувати закінчення війни

У світі наростають нестабільність та протиріччя

17 вересня 2024, 22:09 comments13342
Поділіться публікацією:

Ситуація на геополітичній мапі світу та розвиток подій в російсько-українській війні навіюють фаталістичне бачення майбутнього, вважає експерт з міжнародної політики Максим Несвітайлов.

Миру не буде. Чому не варто очікувати закінчення війни

Світ рухається до нового витка ескалації. Фото з відкритих джерел

"Світ неухильно рухається до масштабної ескалації. І будь-які варіанти мирного врегулювання виглядають менш вірогідними, ніж масштабування конфлікту. Держави, які беруть участь в обговоренні моделей завершення війни в Україні, мають абсолютно різне бачення умов завершення війни та своєї ролі у врегулюванні конфлікту. Китай і США не зацікавленні в тому, щоби Вашингтон або Пекін відповідно був головним арбітром у питанні завершення війни. Також нікуди не поділися амбіції Китаю щодо Тайваню. У свою чергу, позиція США щодо Тайваню залишається незмінною – Вашингтон не збирається поступатися. Ми бачимо, як сиплеться і вже нікого не переконує у своїй дієвості система міжнародних відносин і міжнародного права. Візит Володимира Путіна до Монголії вчергове продемонстрував картонність міжнародного права", — заявив Максим Несвітайлов.

За його словами, з огляду на те, як розвиваються події у світі, не залишається сподівань на успішний переговорний процес щодо завершення війни в Україні ні восени, ні у найближчому майбутньому.   

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що на лівому березі Дніпра та островах у Херсонській області активізувалися російські загарбники, повідомив представник ОВСУ "Таврія" Дмитро Лиховій. "У цих боях за острови беруть участь підрозділи РФ зі складу 144 і 205 мотострілецьких бригад, 337 десантно-штурмового полку, 28 мотострілецького полку, 126 окремої бригади берегової охорони і 61 бригади морської піхоти", — повідомив він.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що Захід допускав використання Росією ядерної зброї, оскільки переоцінив підтримку режиму Володимира Путіна з боку Китаю, заявив колишній голова Центрального командування Збройних сил США, генерал Девід Петреус. "На початку війни у нас було обґрунтоване побоювання можливості використання Росією ядерної зброї. Це привело до попередження, що у випадку використання навіть тактичної ядерної зброї буде знищено Чорноморський флот", – розповів він.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини