Головна Новини Суспільство Війна з Росією Мирні переговори без участі Києва: українці відповіли, чи підтримують це
commentss НОВИНИ Всі новини

Мирні переговори без участі Києва: українці відповіли, чи підтримують це

Українці підтримують безпосередні переговори України з РФ, але категорично проти, щоб будь-які рішення ухвалювались без участі Києва.

21 лютого 2025, 21:05
Поділіться публікацією:

Переважна більшість українців (91%) виступають категорично проти переговорів між США та Росією щодо завершення війни без участі Києва.

Мирні переговори без участі Києва: українці відповіли, чи підтримують це

Переговори без України (фото з відкритих джерел)

Такі результати показало опитування, проведене соціологічною групою "Рейтинг" 20-21 лютого 2025 року.

"Українці переконані, що покращення відносин між Вашингтоном і Москвою принесе користь передусім Росії, тоді як Україні та Європейському Союзу це зашкодить", – зазначено на сайті соціологічної групи.

Водночас дедалі більше громадян (64%) вважають, що безпосередні переговори між Україною та Росією необхідні. Серед 1200 опитаних 81% впевнені, що завершити війну можливо дипломатичним шляхом, залучивши міжнародних партнерів і знайти компромісне рішення.

Крім того, 83% респондентів наголошують: Україна може погодитися на припинення вогню лише за умови отримання дієвих гарантій безпеки.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що кому найбільше довіряють українці у лютомуЗгідно з даними опитування, станом на лютий цього року лідерами довіри серед українців є Валерій Залужний (61,0%) та Кирило Буданов (50,3%). Різниця показників суспільної довіри між ними зараз становить 10,7%.

 На третьому місці за рейтингом довіри – Олександр Усик (47,3%). Чинний президент Володимир Зеленський посідає лише четверте місце з показником у 42,4%. Засновник соціологічної компанії Active Group Андрій Єременко звернув увагу на те, що протягом останнього року громадяни України демонструють стійку довіру до військових діячів. Тривалим є і поступове зниження довіри до президента Зеленського – на думку Єременка, це свідчить про розчарування, яке суспільство відчуває стосовно українського політикуму загалом та чинної влади зокрема.
 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини