Міноборони разом з Генштабом відкриють власну рекрутингову агенцію

Щоб залучити людей до лав ЗСУ, треба вибудувати якісний процес від першого контакту з рекрутером і до того, як людина прийде в частину, про це в інтерв’ю АрміяInform розповів представник Міноборони Олексій Бежевець, повідомляють «Коментарі»

Вище керівництво Збройних сил і Міноборони переконане, що залучення мотивованих людей в армію – це завдання №1, говорить Олексій Бежевець. Саме тому, додає він, і відбуваються робота над створенням власної рекрутингової агенції.

"Ця мотивація підтверджується і народжується в комунікації. Людині треба пояснювати, як все відбувається. А для цього треба побудувати процес: від першого контакту до безпосередньо того моменту, коли людина вже прийде в частину і почне служити"
, - відзначив представник Міноборони.

За його словами, між першим контактом із рекрутером і моментом, коли людина потрапить до частини, відбувається дуже багато чого. Саме тому, додає він, цей процес треба вибудувати і якісно налаштувати. Головна мета - щоб кожен залежно від фаху, віку, досвіду, мотивації, бажання потрапив на ту посаду, яка йому дійсно підходить.

Бежевець підкреслив, що під час першого контакту майбутнього військового з рекрутером має відбуватися обмін інформацією.

"І якщо все складається, і людина каже: я зрозумів, чим займається ця військова частина, на цю посаду я готовий йти, то людина тут же на місці оформлює перший пакет документів, з яким вона потім йде до ТЦК та СП. Тому що оформлюють людину безпосередньо за всіма процедурами саме там",
— пояснив представник Міноборони.

За його словами, рекрутер постійно перебуваватиме на зв’язку з ТЦК та СП і буде супроводжувати людину на всіх етапах, а також нести за неї відповідальність.

Правда, повідомив Бежевець, щоб запустити в роботу власну рекрутингову агенцію, Міноборони повинне ще розробити "єдиний державний алгоритм роботи, який би мав стандарти якості".

Нагадаємо, у листопаді 2023 року Міноборони запустило проект рекрутингу для ЗСУ. Тоді між оборонним відомством і співзасновник та СЕО Work.ua була підписана угода про співпрацю в рамках проекту "Рекрутинг". Згодом співпраця була розширена і на інші кадрові агенції.

Як повідомляли "Коментарі" після старту рекрутингової компанії до лав Збройних сил Міністерство оборони отримало 17,5 тисяч відгуків на заявлені вакансії.

Разом з тим, як писали "Коментарі" в Міноборони підкреслили, що рекрутинг не замінить мобілізацію.